TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z exploratorem i Internet Explorer 8

Problem z exploratorem i Internet Explorer 8
« dnia: 09 Kwiecień 2009, 12:30:46 »
Jestem dość ambitnym urzytkownikiem windows 7 (czasami źle się to konczy ;) ) z powodu nie wyjaśnionych mi przyczyn musze tkwić na buildzie 7022 bo te nowsze nie działają stabilnie.
Problem jest następujący urzyłem programu "Unlocker" by odblokować folder z IE8 i zamienić go na werdje z builda 7077. Próba zakonczyła sie kompletną klapą IE8 z builda 7077 nie uruchomił się mało tego po wrzóceniu kopii zapasowej folderu z IE8 build 7022 IE8 nadal się nie uruchamia mało tego gdy włacze Computer i klokne na jakąkolwiek partycję otwiera mi sie w nowym oknie, tak samo jest z folderami (to mnie wkurza) lecz gdy klikne na jakiś folder prawym przyciskiem myszki i dam open to otwiera się normalnie da sie coś z tym zrobić czy format?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Problem z exploratorem i Internet Explorer 8
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2009, 12:52:38 »
W opcjach folderów pewnie się coś poprzestawiało... Zmień tam, żeby otwarcie folderu nie powodowało otwarcia nowego okna, tylko, żeby otwierało foldery w tym samym oknie.  :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Problem z exploratorem i Internet Explorer 8
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2009, 12:56:36 »
Nic się nie zmieniło sprawdzałem to już

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Problem z exploratorem i Internet Explorer 8
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2009, 13:02:33 »
To powiedz jakie masz na głównej karcie w opcjach folderu zaznaczone opcje...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Problem z exploratorem i Internet Explorer 8
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwiecień 2009, 13:44:10 »
Masz tu screena


Odp: Problem z exploratorem i Internet Explorer 8
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwiecień 2009, 20:53:19 »
A wie ktoś jak można przestawić w exploratorze domyślną opcje open? tak jak to sie robi przez skojarzenie pliku z programem wiem że się tak dało w xp ale w win 7 nie wiem gdzie to może być.

Powinno być tutaj Control Panel\Programs\Default Programs\Set Associations ale nie ma
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2009, 20:58:56 wysłana przez robert79513 »

Odp: Problem z exploratorem i Internet Explorer 8
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwiecień 2009, 19:13:36 »
Temat do zamknięcia sformatowałem dysk  :P