TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

ATI Radeon 1950 PRO

ATI Radeon 1950 PRO
« dnia: 04 Kwiecień 2009, 02:00:35 »
Witam mam taki oto problem, probowalem zainstalowac sterowniki 9.3 niestety display driver nie chcial sie zainstalowac, gdy probowalem wyswietlic monit bledu niestety nic sie nie pokazywalo, pozniej poczytalem na forum ze moga dzialac 9.1 zainstalowalem je podczas instalacji ekran co jakis czas mrygal na koniec ucieszylo mnie okienko z napisem ze instalacja sie powiodla, jednak w opcjach dalej mam wyswietlanie vga i nie moge zmienic na nic innego. Probowalem uruchomic gre to juz menu swoja plynnoscia wola o pomste do nieba. Na screenie jest mniej wiecej ukazane o czym mowie. Moj system to 64 bitowa wersja 7068.




Pozdrawiam

Odp: ATI Radeon 1950 PRO
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwiecień 2009, 02:50:39 »
Sam miałem coś podobnego z kartą dźwiękowa. Sterowniki niby się zainstalowały w menadżerze urządzeń występowały i niby wszystko ok. Nawet z głośniczka w trey'u znikł czerwony krzyżyk, brakowało tylko jednego... dźwięku :)
Wracając jednak do Twojej grafiki, sam mam NVidię, ale swego czasu chłopaki tu rozmawiali o pojawieniu się sterowników dla Windows 7, więc proponował bym wejść na stronę Ati i rozejrzeć się za nimi.
Parówkowy skrytożerca ;)

Odp: ATI Radeon 1950 PRO
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwiecień 2009, 09:30:38 »
Witam :)

Nie rozumiem koncowki twojej wypowiedzi, przeciez napisalem ze pobieralem sterowniki 9.1 znalezione na google, najnowsze 9.3 znalezione na stronie AMD.

No nic, dalej jest tak samo jezeli chodzi o sterowniki ale Fallout 3 dziala bez problemu a tylko o to mi chodzilo, bo to gra ojca ja osobiscie w nic nie grywam do rozrywki od czasu do czasu wystarczy mi PSP.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2009, 10:31:09 wysłana przez NDRain »

Odp: ATI Radeon 1950 PRO
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2009, 12:24:16 »
Ok, to przepraszam w takim razie, mój błąd. Przyjąłem, że obie wersje sterowników o których piszesz, są z Visty.
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: ATI Radeon 1950 PRO
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwiecień 2009, 19:09:15 »
A na WU nie masz żadnych?