TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

windows 7 build 7057, problem z uzytkownikami ( steam; cs )

windows 7 build 7057, problem z uzytkownikami ( steam; cs )
« dnia: 01 Kwiecień 2009, 15:37:05 »
Siema, ostatnio doszedlem do tego klopotu. Mialem windowsa 7, w partion magic robilem partycje i podczas operacji prad padl... zrobilem format, troche odzyskalem, instaluje steama, cs'a wszystko i mi tnie sie gra podczas ladowania. Probowalem przeroznych metod na usuniecie tego bledu i nic - FORMAT.

Wczoraj przeinstalowalem wszystko, poszlo ladnie, cs dziala. Dzis odpalam cs'a i znowu to samo i agresor sie uaktywnia, bo przeciez codziennie nie bede reinstalowal systemu by pograc raz na jakis czas.
Dzis okazalo sie ze gdy odepne kabel od internetu wszystko chodzi i co tu robic? format? nieee, postanowilem popatrzec moze jakas aktualizacja wpadla czy jakies glupie oprogramowanie i dupa. Wylaczylem firewalla i to samo. Zrobilem drugie konto z prawami administratorskimi i odziwo wszystko jak narazie dziala ale to jest troche irytuace. Narazie na swoim koncie mam to co mialem a na tamtym steama.

Dla ciekawosci cs i cs:cz nie dzialaja za za to team fortess 2 dziala, nie instalowalem jeszcze css ani hl2 by zobaczyc czy bedzie to samo ale to troche dziwne i moze ktos z Was mi pomoze z tym dosc skromym problemem ???

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: windows 7 build 7057, problem z uzytkownikami ( steam; cs )
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2009, 15:41:15 »
Na początek szacunek dla tego kto przeniósł temat. Właśnie miałem o tym pisać, ponieważ nazwy kategorii nie są takie oczywiste jak powinny być i często userzy mylą kategorie.

Przejdź do rzeczy. Problem z tego co zauważyłem z CS'em na W7 ma wiele osób raz działa, raz nie, a jeszcze kiedy indziej się tnie... Widocznie tak już musi być i na seven'ie nie pograsz w CS'a :/

Odp: windows 7 build 7057, problem z uzytkownikami ( steam; cs )
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2009, 15:43:37 »
po 1 tamten temat usunalem a ten zrobilem na nowo bo mi sie dzialy pomylily ; )

po 2 wczesniej zanim mi partycje wywalilo wszystko ladnie chodzilo ; ) i napisalem jakie sa objawy i czym to jest spowodowane i jak to teraz funkcjonuje wiec chcialbym uzyskac subiektywnej wypowiedzi na ten temat czy mozna cos zrobic, bo robilem przywracanie i tez nie pomoglo  :(

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: windows 7 build 7057, problem z uzytkownikami ( steam; cs )
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2009, 15:49:02 »
Po primo moja wypowiedź była subiektywna i moje zdanie podzieli wiele użytkowników...

Jeżeli wcześniej chodziło, to albo może miałeś szczęście, albo przez brak zasalania skopałeś dysk (mało prawdopodobne).
Jak grasz z bootami to chodzi dobrze, a jak przez neta to tnie? Jeżeli tak to nic w tym nie ma dziwnego :P Powiem tak ten typ tak ma (tzn W7)

Odp: windows 7 build 7057, problem z uzytkownikami ( steam; cs )
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Kwiecień 2009, 17:32:45 »
nawet jak odpalam gre na lanie to tez sie nie chce zaladowac, albo pisze
establishing connection to server precaching resources badz cos innego i sie wiesza, internetu wszystko chodzi i na drugim koncie tez wszystko ladnie smiga.

Odp: windows 7 build 7057, problem z uzytkownikami ( steam; cs )
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Kwiecień 2009, 10:20:30 »
nawet jak odpalam gre na lanie to tez sie nie chce zaladowac, albo pisze
establishing connection to server precaching resources badz cos innego i sie wiesza, internetu wszystko chodzi i na drugim koncie tez wszystko ladnie smiga.

Jeżeli jeszcze sobie nie poradziłeś to ja powiem Ci, że miałem tak samo i żadne przywracanie odzyskiwanie itd nie dało rady. dopiero po "Kompletnym" formacie pomogło. Możliwe jest to że przy walnięciu prądu dysk akurat pracował na miejscu gdzie trzymany jest CS i  dlatego go wywala. Jeżeli Ci się śpieszy żeby pograć w CS'a to wyczyść dysk całkiem utwórz nowe partycje itd. Mi pomogło, ale nie mówię że każdemu to zadziała :P (nie próbujesz nie żyjesz ^^)
Po pierwsze primo! Tak to jest windows7 i forum do niego, aczkolwiek nie zachowuj się jak lajk i nie zadawaj pytań "Czemu nie mam ikonki na pulpicie" Masz od tego wujaszka google, i ciocię Search.

Po drugie primo ! nie jestem tu by wku**iać ludzi tylko pomóc ile się da ;)

www.google.pl <- klik