TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Brak blokady prawej strony ekranu

Brak blokady prawej strony ekranu
« dnia: 20 Marzec 2009, 22:30:24 »
Witam.
Nie wiem jak to opisac ale gdy jade myszką w prawo to ona "wychodzi" za ekran i nigdzie się nie blokuje.
Jak jade do góry czy w dół to wszystko jest ok. Nie wiem czy tylko u mnie tak jest ale może coś jest za to odpowiedzialne, bo troche przeszkadza jak sie chce np. najechac na "show deskop"

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Brak blokady prawej strony ekranu
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Marzec 2009, 22:32:01 »
Hm... Ale powraca jak już jedziesz myszką w lewo? :) Jeżeli nie to przeinstaluj system. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Brak blokady prawej strony ekranu
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Marzec 2009, 22:43:25 »
powraca. Nie chce mi sie przeinstalowywac bo już wszystko sobie ustawiłem itp.

Jak nic sie nie da zrobic to trudno. poczekam na nowego builda i wtedy

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Brak blokady prawej strony ekranu
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Marzec 2009, 22:50:10 »
Nigdzie nie słyszałem, żeby ktoś miał takie problemy, a więc raczej ci nikt nie pomoże, ale poszukaj jeszcze na zagranicznych forach. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline freeman

  • *
  • 36
  • FiestaKlubPolska
Odp: Brak blokady prawej strony ekranu
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Marzec 2009, 10:46:46 »
Może masz włączone rozszerzenie pulpitu na projektor. Spróbuj przełączyć za pomocą kombinacji klawisza windows + P. Ja jak sobie to włączę to właśnie mam tak, że myszka idzie na prawo w siną dal.
Fiesta Klub Polska na YouTube