TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

W jakiej formie chciałbyś mieć możliwość szybkiej komunikacji (IM) z innymi użytkownikami forum?

Skrypt napisany w PHP - Chat
8 (72.7%)
IRC
3 (27.3%)
Inne (prosimy napisać w temacie)
0 (0%)
Uważam, że komunikacja w takiej formie nie jest potrzebna
0 (0%)

Głosów w sumie: 11

Kanał IRC

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Styczeń 2009, 21:59:17 »
No to może kończymy ankietę i zacznie ktoś w tej sprawie coś działać? Np. ziebal? ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Styczeń 2009, 22:00:33 »
No to może kończymy ankietę i zacznie ktoś w tej sprawie coś działać? Np. ziebal? ;)

O to się nie martw...  ;)

Ale to miłe, że chcesz, żebym to ja się tym zajął... Z tym, że będe miał przez to mniej czasu na rozmowy na GG z ludźmi z forum  :D

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Styczeń 2009, 22:03:49 »
Ale to miłe, że chcesz, żebym to ja się tym zajął... Z tym, że będe miał przez to mniej czasu na rozmowy na GG z ludźmi z forum  :D
Nie martw się zbytnio - instalacja dodatków pod SMF zajmuje dosłownie chwilę. ;)

ziebal

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Styczeń 2009, 22:04:38 »
Ale to miłe, że chcesz, żebym to ja się tym zajął... Z tym, że będe miał przez to mniej czasu na rozmowy na GG z ludźmi z forum  :D
Nie martw się zbytnio - instalacja dodatków pod SMF zajmuje dosłownie chwilę. ;)

To nie będzie oparte o SMF ;)

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #34 dnia: 06 Styczeń 2009, 22:06:35 »
To nie będzie oparte o SMF ;)
Ja tu myślałem, że wgrasz po prostu takie coś, a z twoich słów wynika, że tu jakiś poważniejszy projekt się kroi. xD

ziebal

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #35 dnia: 06 Styczeń 2009, 22:12:09 »
To nie będzie oparte o SMF ;)
Ja tu myślałem, że wgrasz po prostu takie coś, a z twoich słów wynika, że tu jakiś poważniejszy projekt się kroi. xD

W przebłysku myśli (zdarza mi się  :P) inaczej to sobie wyobrażałem...
Ale myślę, że po takim wyniku ankiety można już zacząć pierwsze przymiarki ;)

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #36 dnia: 06 Styczeń 2009, 22:14:50 »
Ale myślę, że po takim wyniku ankiety można już zacząć pierwsze przymiarki ;)
Zdradź jakieś szczegóły. ;)

ziebal

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Styczeń 2009, 22:24:01 »
Ale myślę, że po takim wyniku ankiety można już zacząć pierwsze przymiarki ;)
Zdradź jakieś szczegóły. ;)

Niestety, nie zdradzę  ;)

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Styczeń 2009, 16:49:32 »
Jestem "za" kanałem IRC. Jeśli chcecie, to mogę siąść przez weekend, założyć na jakimś serwerze kanał, a odpowiednim osobom nadać auto-opa.

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Styczeń 2009, 16:51:34 »
ziebal juz tam coś robi i mam nadzieje ze będzie to jakiś klient irca przezen napisany ;p Chociaz na biede i chat dobry , tylko ze mam częściej dostep do samego irca niż do portu 80 ;p cholera ale my żyjemy w zmrorzonym kraju ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Styczeń 2009, 16:56:46 »
Będzie chat w php a nie IRC i mogę powiedzieć że już się coś dziej w tej sprawie, ale nic więcej. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Styczeń 2009, 17:00:10 »
Niezmiernie się cieszę że będziemy mogli pogadać , mam nadzieje ze dostęp do chatu i nicka będzie dopiero po rejestracji na forum ;p , no super , ale nie ukywam że cały czas liczyłem na irca ;p Trzymam kciuki że ładnie to wyjdzie ;p

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Styczeń 2009, 17:55:08 »
Po co męczyć się z chatem w php, skoro klient IRCa można pobrać z internetu, utworzyć kanał i już jest?

ziebal

Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Styczeń 2009, 17:59:00 »
Po co męczyć się z chatem w php, skoro klient IRCa można pobrać z internetu, utworzyć kanał i już jest?

Po co pobierać klienta IRC, skoro każdy ma przeglądarke WWW?  ;)

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Kanał IRC
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Styczeń 2009, 18:11:27 »
Wysiadam ;) Twoja argumenty na GG dostatecznie mnie rozłożyły... ;D

Ale i tak będę wolał IRCa :P