TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Kto ma zainstalowanego Windows 7even Beta?

Odp: Kto ma zainstalowanego Windows 7even Beta?
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Sierpień 2008, 12:08:07 »
Mysie chyba nie rozumiemy. Najpierw mówisz że jest tylko dla testerów od Microsoftu. Ja piszę że myślałem że dopiero potem udostępnią testerom (jak będzie beta). Ty piszesz że źle myślałem bo ktoś M1 używa. Jednak mówię że nie do końca się pomyliłem, bo używają, ale nie dlatego że są testerami, a ty mówisz że ciekawe komu by udostępnili M1. w skrócie: Najpierw piszesz że mają tylko testerzy, a potem że ktoś używa bo se ściągnął pirata, bo jakiemu szaremu człowiekowi udostępnią M1. Trochę pokręciłeś nieprawdaż?

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Kto ma zainstalowanego Windows 7even Beta?
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sierpień 2008, 12:48:53 »
Mysie chyba nie rozumiemy. Najpierw mówisz że jest tylko dla testerów od Microsoftu. Ja piszę że myślałem że dopiero potem udostępnią testerom (jak będzie beta). Ty piszesz że źle myślałem bo ktoś M1 używa. Jednak mówię że nie do końca się pomyliłem, bo używają, ale nie dlatego że są testerami, a ty mówisz że ciekawe komu by udostępnili M1. w skrócie: Najpierw piszesz że mają tylko testerzy, a potem że ktoś używa bo se ściągnął pirata, bo jakiemu szaremu człowiekowi udostępnią M1. Trochę pokręciłeś nieprawdaż?

za to Twoja wypowiedź jest ok :P

Odp: Kto ma zainstalowanego Windows 7even Beta?
« Odpowiedź #17 dnia: 07 Sierpień 2008, 00:51:23 »
Ja testuje Win 7 M1 w WMware 6.5 beta, a nie jestem testerem ani Win 7, ani VMware :P

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Kto ma zainstalowanego Windows 7even Beta?
« Odpowiedź #18 dnia: 07 Sierpień 2008, 02:06:39 »
Ja testuje Win 7 M1 w WMware 6.5 beta, a nie jestem testerem ani Win 7, ani VMware :P

Ściągnąłeś nielegalnie więc testujesz :P