TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« dnia: 18 Marzec 2009, 00:07:16 »
Witam w chwili obecnej myślę o zmianie mojego dostawcy za 1mb płacę 80zł jednak są dosc nie zawodni nic mi nie nawaliło od lat i nie było nigdy problemów...co do Virtual Line nie mogę znalesc zadnych informacji jak to działa...może ktoś ma?

Odp: Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Kwiecień 2009, 09:12:17 »
jeżeli płacisz taką kasę za 1Mb to zmień na virtual. tam za mniejszą kasę masz 2Mb.

Odp: Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Kwiecień 2009, 15:31:08 »
 :o płacisz jak za zboże ;) U mojego dostawcy 1Mb obecnie kosztuje połowę tego i do tego codziennie od 23:00 do 13:00 masz podwojoną szybkość. Na stabilność też nie można narzekać, ping mały, a przerwa jakaś krótka trafia się raz na ruski rok. Chyba mieszkasz w rejonie gdzie jest mała konkurencja to sobie liczą zdrowo.
Parówkowy skrytożerca ;)

Odp: Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2010, 04:21:02 »
Cześć wszystkim po którejś wtopie virtuala np z odłączeniem neta w sobote i brak kontaktu z serwisem :/ to chce tylko napisać że ich złącza są też strasznie niestabilne raz działa super a dwa razy wolno tak że strona ledwo sie ładuje. W dodatku nie maja tam zmiennego IP. Ktoś kto miał zmiennne bedzie mu się ciezko przestawić.  Czekam tylko az mi sie umowa konczy i wyfruwam gdzie indziej. Nie polecam sciagającym z neta co kolwiek. Virtual line może i jest tanie ale teraz wiem że wole dać wiecej a mieć porządne stabilne łącze.

pozdrawiam

Odp: Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Marzec 2012, 12:22:54 »
Osobiście korzystam z usługo virtual line od 4 lat jestem zadowolony, wcześniej miałem toye tam to maja kosmiczne ceny, natomiast w vline transfer super zgodny z umową, ciekawa oferta i co najważniejsze niskie opłaty, największą zaletą jest brak awarii polecam.

Odp: Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Wrzesień 2012, 11:21:38 »
założyłem internet w drugim mieszkaniu na dąbrowie i też działa dobrze łącze na światłowodzie transfer zgodny z warunkami umowy i brak awarii pozdrawiam

Odp: Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Czerwiec 2013, 08:39:42 »
jestem klientem vline od niedawna od jakiś 3 miesięcy, do chwili obecnej nie było żadnej awarii net cały czas działa bardzo dobrze i co najważniejsze jak dla mnie to transfer ponieważ dużo ściągam z netu, polecam.

Odp: Virtual Line czy Toya...dostawca internetu...
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Wrzesień 2013, 14:27:28 »
witam wszystkich mieszkam na dąbrowie mam założony net z virtual line od 3 miesięcy, podzielę się opinią która jest bardzo pozytywna. Wykupiłem łącze 30 mego za 51zł, prędkość łącza niezależnie od pory dnia taka jak w podpisanej umowie, parametry łącza dostosowane do oglądania filmów za pomocą playerów online, video rozmowy się nie tną nawet jeżeli w tle pobierany jest jakiś plik z sieci, nie byłem przekonany zawsze stawiałem na toye i z ta też moje zadowolenie jakość usług na poziomie toya a cena dużo niższa zainteresowanym polecam i pozdrawiam.