TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Trąci nudą...

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marzec 2009, 12:05:08 »
Skoro jesteś taki obeznany w temacie to pisz posty na Forum i się udzielaj a nie narzekasz.

Forum to nie tylko pisarze, to także czytelnicy chciałem zauważyć.. !

Zgadza sie. Duzo osob szuka informacji i rozwiazan problemow. Niewielu chce pisac i brac udzial w typowych watkach spamowych.

Offline gajusz

  • *
  • 3
  • W7 the best test.!
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marzec 2009, 14:18:54 »
Skoro jesteś taki obeznany w temacie to pisz posty na Forum i się udzielaj a nie narzekasz.

Forum to nie tylko pisarze, to także czytelnicy chciałem zauważyć.. !

Mamy ich ponad 800, które z Forum o Windows 7 w Polsce ma ich więcej? A będzie ich coraz więcej bo W7 jest w fazie Beta a niedługo RC a później RTM i wtedy ludzie zaczną pytać, szukać.

Szukać będą, oj będą, ale czy znajdą to tutaj..?  Patrząc na te nowości na stronie głównej (http://www.windows7.pl/) to chyba tu nie znajdą zbyt wiele..
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marzec 2009, 14:22:51 »
Jak nie wejdą na forum.. ich strata :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Marzec 2009, 14:27:54 »
Przecież na stronie głównej wszystkiego nie da się zamieścić trzeba poszukać.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marzec 2009, 18:25:48 »
Ja prawie nigdy nie zaglądam na główną stronę. Po co? To co mnie interesuje i tak znajdę na forum. A co ma być niby na głównej?
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Marzec 2009, 19:23:50 »

Offline gajusz

  • *
  • 3
  • W7 the best test.!
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Marzec 2009, 21:10:05 »
Przecież na stronie głównej wszystkiego nie da się zamieścić trzeba poszukać.

I tu całkowicie się z kolegą zgadzam, tylko co ma ich skłonić do tego szukania?, dwutygodniowy Image strony głównej?
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #22 dnia: 18 Marzec 2009, 21:13:10 »
Chyba ludzie wiedzą co to jest forum i tam się kierują po wejściu na stronę główną :)

Offline gajusz

  • *
  • 3
  • W7 the best test.!
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Marzec 2009, 17:33:32 »
Chyba ludzie wiedzą co to jest forum i tam się kierują po wejściu na stronę główną :)

Nie na próżno się mówi "jak cię widzą tak cię piszą"
Konkurencyjne, dodajmy tu zachodnie, fora prowadzące i utrzymujące swą główną stronę dość elastycznie i szybko zmieniają jej zawartość i na bieżąco informują swoich odbiorców czego mogą spodziewać się po głębszym zainteresowaniu się. Traktują to jako swoją wizytówkę, lub jak kto woli image. 
A nasz Windows 7pl.?.  Jak widać na załączonym obrazku (vide strona tytułowa na www.wondows7.pl) "Panda" od dwóch tygodni. Jakby w tym czasie nic się nie zmieniło.. Jakby świat zatrzymał się w miejscu.

I nie można się tu sugerować stwierdzeniem "ludzie szukają ludzie wejdą", lub "a ja korzystam tylko z ...")
Jeśli już chce się utrzymywać na wierchu stronę tytułową to niech ona ma chociaż charakter przewodnika czy spisu naszych zainteresowań lu wiedzy Forum jako całości a nie forum li tylko "szukam - czytam" lub wiem - piszę".
 Nie wiem czy jestem teraz bardziej zrozumiały. Póki nie ulegnie zmianie taki stan rzeczy i drętwota administratora czy twórcy strony głównej nie zmieni się nadal będę stawiał tezę. Na www.windows7.pl trąci nudą i zalatuje trupem.

pozdrawiam wszystkich forumowiczów
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2009, 17:11:48 wysłana przez Mirahz »
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Marzec 2009, 19:15:49 »
Nie zmieniaj rozmiaru czcionki jak piszesz bo robi się nieczytelna wypowiedź. Kolor czerwony zarezerwowany dla Administracji.

Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Marzec 2009, 19:33:11 »
Kolor czerwony zarezerwowany dla Administracji.

Skoro zarezerwowany dla administracji, to czemu administracja nie zablokowała możliwości użycia go?  :P
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Marzec 2009, 19:35:22 »
Skoro zarezerwowany dla administracji, to czemu administracja nie zablokowała możliwości użycia go?  :P

Spodziewała się użytkowników z pewnym doświadczeniem i inteligencją.

Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Marzec 2009, 19:48:56 »
Skoro zarezerwowany dla administracji, to czemu administracja nie zablokowała możliwości użycia go?  :P

Spodziewała się użytkowników z pewnym doświadczeniem i inteligencją.

Naiwna ta administracja ;D
Parówkowy skrytożerca ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Marzec 2009, 19:50:08 »
W końcu po to jest Forum, żeby mało użytkownicy szukali tu pomocy.

Offline gajusz

  • *
  • 3
  • W7 the best test.!
Odp: Trąci nudą...
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Marzec 2009, 11:44:36 »
Nie zmieniaj rozmiaru czcionki jak piszesz bo robi się nieczytelna wypowiedź. Kolor czerwony zarezerwowany dla Administracji.

Zapamiętam... ! ;D
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.