TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

RTM już w sierpniu!

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
RTM już w sierpniu!
« dnia: 17 Marzec 2009, 17:07:09 »
Cytuj
Windows 7 RTM w sierpniu, dla klientów w październiku!
IDG.pl/DD
17 marca 2009 08:44

Wczoraj, 16 marca br. informowaliśmy Was o przesunięciu daty publicznej premiery Windows 7 RC. Jeszcze wcześniej, 8 marca postanowiliśmy (na podstawie zebranych faktów) wytypować miesiąc, w którym Microsoft ukończy prace nad następcą Visty - obstawiliśmy sierpień br. Serwis Wzor.net opublikował informację, że wie już, iż na pewno Windows 7 osiągnie status RTM w... sierpniu!

Dane te pochodzą z rozpiski dla partnerów Microsoftu, którzy uczestniczą w programie TAP (Technical Adoption Program). O szczegółach w niej zawartych pisaliśmy wczoraj - dotyczy to zarówno Windows 7, jak i Office'a 14. Teraz dowiaduje się więcej.

Wzor.net pisze, iż koniec prac nad następcą Visty, a tym samym wydanie wersji RTM, Microsoft planuje w sierpniu br. (nasz kandydat pozostaje więc jak najbardziej aktualny) - kompilacja ma pochodzić z ostatniego tygodnia lipca. Mało tego, w tym samym miesiącu, poza testerami technicznymi, finalną wersję systemu otrzymają subskrybenci TechNetu Plus oraz MSDNu.

Wersja ogólnodostępna systemu ma zostać wydana w październiku 2009 roku. Czy tak się jednak stanie?

http://www.pcworld.pl/news/342045/Windows.7.RTM.w.sierpniu.dla.klientow.w.pazdzierniku.html

Jezusie Nazarejski... Znowu ten "Wzor". ::) Ale kto wie? Może mają jakiegoś informatora w MS i to wszystko co "Wzor" ogłasza jest prawdą? ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: RTM już w sierpniu!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Marzec 2009, 17:18:52 »
Jezusie Nazarejski... Znowu ten "Wzor". ::)

Sam im reklame robisz na forum... :) i się dziwisz...jest takie powiedzenie "Nie ważne jak o nas mówią ważnę żeby mówili" czyli jeśli wzór wypuszcza info na prawo i lewo i czasami się sprawdzi czasami nie dużego znaczenia nie ma bo i tak zwieksza się liczba czytelników...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: RTM już w sierpniu!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Marzec 2009, 17:31:10 »
Nie wklejałbym tego tekstu, gdyby nie myśl, że ktoś może go też wkleić, a tak ja wkleję. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: RTM już w sierpniu!
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Marzec 2009, 12:04:02 »
Żeby tylko mieli rację.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: RTM już w sierpniu!
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec 2009, 13:32:55 »
Żeby tylko nie mieli racji... Z aszybko to wsyztsko idzie, powinni dłużej i solidniej poracować nad w7, a nie tylko do sierpnia, to moje zdanie. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: RTM już w sierpniu!
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Marzec 2009, 14:11:17 »
Również uważam, że za szybko. Wiecej się teraz przyłożą to nie będą musieli później tyle poprawiać.