TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

Czy link "Strona główna" na stronie Forum ma być przekierowaniem na stronę www.windows7.pl ?

Tak
Nie

Wygląd Forum

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Sierpień 2008, 14:30:11 »
tylko ja tak mam, że nie ma obrazka sygnalizującego, że w danym wątku są nowe odpowiedzi tylko mam napis "Nowy" ?

Wszystko jest ok bo to taki styl :) Mnie to też trochę drażni bo mało widoczne. Będzie trzeba to zmienić :)

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Sierpień 2008, 17:26:21 »
Ja bym proponował parę zmian w pasku nawigacyjnym:
- po kliknięciu na opcje 'Strona Główna' powinna się wyświetlać strona www.windows7.pl a nie jak jest teraz forum, a zamiast tego do paska powinna zostać dodana opcja 'Forum'. Poza tym powinien on też być na stronie głównej a nie tylko na forum.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Wrzesień 2008, 13:40:45 »
Ja bym proponował parę zmian w pasku nawigacyjnym:
- po kliknięciu na opcje 'Strona Główna' powinna się wyświetlać strona www.windows7.pl a nie jak jest teraz forum, a zamiast tego do paska powinna zostać dodana opcja 'Forum'. Poza tym powinien on też być na stronie głównej a nie tylko na forum.

Musi zadecydować Administrator. Modyfikacji niby dużo niema.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Wrzesień 2008, 16:13:12 »
Może usunie się dotychczasową ankietę w tym wątku i zamieni się ją na: czy chcesz aby naciskając na strona główna otwierala się strona www.windows7.pl?
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Wrzesień 2008, 16:15:22 »
Sprawdzcie wyglad jednego z moich for ktore oparte jest akurat na smf, jak cos moge wam pomoc albo machnac jakis stylik "W desen windowsa" ;)

Oczywiscie to nie spam ani nie zadne pirackie forum: www.forum.phatt.pl

Bo z tych co dalismy to chyba tylko ig-oh jest w miare, i mozna podkrecic je nieco :) Ale jak bym mial wybierac miedzy tymi a tymi domyslnymi z smf to bym wolal Babylon :)
« Ostatnia zmiana: 24 Wrzesień 2008, 16:19:04 wysłana przez yes2all »
Drop beats, not bombs.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Wrzesień 2008, 16:20:22 »
Sprawdzcie wyglad jednego z moich for ktore oparte jest akurat na smf, jak cos moge wam pomoc albo machnac jakis stylik "W desen windowsa" ;)

Oczywiscie to nie spam ani nie zadne pirackie forum: www.forum.phatt.pl

Bo z tych co dalismy to chyba tylko ig-oh jest w miare, i mozna podkrecic je nieco :) Ale jak bym mial wybierac miedzy tymi a tymi domyslnymi z smf to bym wolal Babylon :)

Czekamy na jakąś propozycję nowego stylu.
Załóż nowy wątek jak coś będziesz miał i tam będziemy oceniać nowy styl :)

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Wrzesień 2008, 20:27:39 »
Coś wymodze w wolnej chwili :)
Drop beats, not bombs.

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Wrzesień 2008, 18:27:30 »
Ja proponuje ujednolicić wygląd, tak by na stronie głównej na górze był ten pasek z forum.


Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Wrzesień 2008, 18:54:34 »
Ja proponuje ujednolicić wygląd, tak by na stronie głównej na górze był ten pasek z forum.



FORUM się pisze przez ''u'' zwykłe!
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Wrzesień 2008, 19:16:19 »
No i do tego paska na forum dodać opcje: 'Strona główna' i 'Forum'.

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Wrzesień 2008, 14:38:22 »
Sorki, nie jestem dobry z ortografii, a w Paint .Net nie ma słownika  :'(.

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Wrzesień 2008, 14:57:31 »
Może na PDC już będzie coś wiadomo. Widocznie mieli plany wydać trzy M-ki, pewnie liczą, że jak więcej ludzi będzie testować to więcej błędów wyłapią.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Wrzesień 2008, 16:18:37 »
Może na PDC już będzie coś wiadomo. Widocznie mieli plany wydać trzy M-ki, pewnie liczą, że jak więcej ludzi będzie testować to więcej błędów wyłapią.

Na pewno nie chcą, żęby dużo ich osób testowalo, ponieważ M3 które teraz MS wydaje, daje na dyskach zewnętrznych zamiast płyty instalacyjnej. (link do newsa na forum http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,148.0.html )
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Wrzesień 2008, 18:57:04 »
Czytałem o tym - ale po co na takich dużych (160GB to chyba lekka przesada) nie sądzisz?
Chyba w złym wątku napisałem poprzednią wiadomość. ;D
« Ostatnia zmiana: 26 Wrzesień 2008, 19:38:40 wysłana przez lukasz21 »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Wygląd Forum
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Wrzesień 2008, 08:24:39 »
No i właśnie dlatego nie będzie szerokigo testowania 6780, o po pirwsze chyba nie ma takiego programu, który skopiowałby dysk NT i by system działal poprawnie, a po drugie waga.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)