TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

samoistna zmiana ustawień koloru

Offline genes

samoistna zmiana ustawień koloru
« dnia: 05 Kwiecień 2009, 14:41:38 »
Witam,od wczoraj po uruchomieniu systemu zmieniają mi się ustawienia w panelu nvidia ,dokładniej mówiąc poświata cyfrowa przestawia się na 100 %, jaka może być tego przyczyna?
do postu dołączam zdjęcia

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96a1841d49aa2a84.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9070a2f91086f062.html
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2009, 17:33:21 wysłana przez genes »

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: samoistna zmiana ustawień koloru
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2009, 14:55:10 »
obrazki nie działają, daj na inny serwer np. imageshack.us


Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: samoistna zmiana ustawień koloru
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwiecień 2009, 17:45:46 »
przeinstaluj sterowniki... na inne najlepiej

Offline Luke

  • ****
  • 423
Odp: samoistna zmiana ustawień koloru
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Kwiecień 2009, 19:51:11 »
Poniekąd miałem podobny problem u siebie. W prawdzie nic mi się samoistnie nie ustawiało, ale moje ustawienia były jakby "ignorowane" przy każdym następnym zalogowaniu. Czyli, moje ustawienia kolorów były zapisane, ale ekran wyświetlał kolory standardowo. Dopiero musiałem lekko poruszyć jakąś kontrolkę do tych ustawień, żeby ekran się "odświeżył" i wyświetlał kolory według moich preferencji. Odinstalowałem ten sterownik (bodajże WDDM 1.1) i zainstalowałem sterowniki ze strony nVidii do Visty (tam jeszcze nie ma sterowników pod Windows 7 dla GeForców w laptopach). To rozwiązało problem i już jest ok. Jeśli masz laptopa, to spróbuj sterowników dla Visty.
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2009, 19:53:24 wysłana przez Luke »