TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

DOW II pieniądzę w błoto...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
DOW II pieniądzę w błoto...
« dnia: 11 Marzec 2009, 22:15:58 »
Witam ktoś ma podobne odczucia? w porównaniu do 1 czesci według mnie jest to cholernie duży krok w tył...kampania tylko dla jednej strony AI jest głupię jak but w 1 czesci było lepsze...multi oh tak aż 7 map do trybu multi smiech na sali do tego lagi...

Jedyne co mi się podoba to że próbowali zrobić coś na wzór rpg taktycznego ale cóz już wolę stare ufo niż ten uproszczony gniot z ładną grafiką...

Jedno jest pewne nie opłaca się kupowac nowych gier bo zamiast offerowac więcej są uproszczone i nudne nawet tryb multi spieprzyli...i jak tu nie być piratem?:(

Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Marzec 2009, 22:23:56 »
A tak jak ja - kupujac hity w które zawsze marzyłem zeby zagrac za grosze ;p Antologia Age of Empires I i II wraz z dodatkami 25zł ,  painkiller+booh+overdoors - 20zł , antologia myst aż do uru - 20zł , defcon - 9zł , morrowind -25zł , twierdza - 30zł  , ufo - 25zł , PoP SoT -20zł ~170zł - tyle co killzone 2 na ps3 ;p I kto mówi ze granie na konsole jest tanie , a żeby grac na pc;cie trzeba miec full siana na nowe gry albo piraty zeby się dobrze bawić

Nie wspomneo Tycoon Transport Deluxe  którego od 10 lat gram , a teraz w wersje modowana z duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo większymi mapami i jest to abandoware ;p A jesem juz na poziomie extremalnego gracza - jak sie rozpędze i zabuduje mape to mam obroty rzędu miliardów dolarów ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Marzec 2009, 22:37:06 »
Nie wspomneo Tycoon Transport Deluxe  którego od 10 lat gram , a teraz w wersje modowana z duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo większymi mapami i jest to abandoware ;p A jesem juz na poziomie extremalnego gracza - jak sie rozpędze i zabuduje mape to mam obroty rzędu miliardów dolarów ;p

Railroad Tycoon II wolę od TTD :) TTD jakoś nie przypadł mi do gustu...co do reszty to mam orginał UFO & XCOM :) Giants,Cultures 2,Orginal War,Warcraft 3 + Dodatek,WoW,Baldurs Gate 1 + 2 + Dodatki,X2-TT,X3-R,X3-TC,Dune(pierwsza gra z serii wersja CD prawię nie dostępna) + reszta z gazet i innych promocji...

Co do reszty nowej gry nie kupię do puki jej nie sprawdzę więc demko albo pirat według prawa mogę mieć pirata przez 24 godziny potem usunąc racja?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Marzec 2009, 22:41:15 »
Nie racja, podobno piraci to tylko wymyślili, a takie cos nie istnieje. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Marzec 2009, 22:42:47 »
Nie racja, podobno piraci to tylko wymyślili, a takie cos nie istnieje. :)

No to kit...i tak taniej wyjdzie niż gnioty kupowac...ostatni orginał jaki kupiłem i byłem zadowolony na maxa to X3 Terran Conflict...

Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Marzec 2009, 22:44:58 »
Jak zacząłem grać w ttd to Railroad Tycoon jeszcze nie istniał ;p A Railroad Tycoon to nie są same pociągi ? W TTD masz dużo dużo duża dowolność transportu i budowania przedsiębiorstw ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Marzec 2009, 22:52:23 »
Jak zacząłem grać w ttd to Railroad Tycoon jeszcze nie istniał ;p A Railroad Tycoon to nie są same pociągi ? W TTD masz dużo dużo duża dowolność transportu i budowania przedsiębiorstw ;p

Samę pociągi + giełda + wykupywanie budynków itd...hm nie wiem czemu ale bardziej mi własnię odpowiada RR2...to jest tak samo dziwna anomalia że nadal molestuję kosmitów w UFO 1 & 2 non stop po prostu gra mi się nie nudzi... :)

Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marzec 2009, 23:04:47 »
no a w ttd masz pociągi ( jak narazie odkryłem 2 generacje - 2 szynowe , 1 szynowe , rynnowe ) samoloty , statki , samochody czyli jednym słowem wszystko co w normalnym zyciu , do tego baaardzo inteligentna konkurencje - fani się o to postarali a i masz tryb ze konkurencja zarabia 200% , nie płaci podatków i ma tansze pojazdy ;p nie mówiac już o mapach 2048*2048 gdzie wszystko tworzy sie dynamicznie i losowo ;p

A co do UFO - siostra kiedyś kupiła a ja nigdy tego nie zainstalowałem i lezy na półce ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marzec 2009, 23:06:22 »
A co do UFO - siostra kiedyś kupiła a ja nigdy tego nie zainstalowałem i lezy na półce ;p

LOL jedna z lepszych gier w histori chłopie...jeśli masz trochę szarych komórek to polubisz grę...

Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Marzec 2009, 11:29:44 »
Jak bylem nastolatek dawno temu to gralem w Terror From the Deep, najlepsza frajda strategiczno - turowa wszechczasów

badz co badz popsuta w pozniejszych czesciach

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Marzec 2009, 12:13:11 »
badz co badz popsuta w pozniejszych czesciach

Apocalypse jeszcze tak złe nie było ale nigdy nie skonczyłem...co do UFO i TFTD ciąglę pykam :) a cała reszte interceptor i enforcer kichy totalne...

Generalnie w 2010 roku bedziemy mieli gry uproszczone dla niedorozwinietych nastolatków...


Odp: DOW II pieniądzę w błoto...
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Marzec 2009, 15:53:10 »
Gry już są głupie ;p Prince Of Persia przeszedłem 3 palcami ;p Żenada ...