TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gdzie się podziały fonty

Offline gajusz

  • *
  • 3
  • W7 the best test.!
Gdzie się podziały fonty
« dnia: 10 Marzec 2009, 08:00:16 »
Windows 7 bulid 7000..
No ale mnie to się potrafią trzymać różne takie przypadłości. Otóż zniknęły mi wszystkie fonty z panelu FONTS. No może nie wszystkie. Widzę tylko font "Terminal". Reszta wyparowała. Co najciekawsze system nadal obsługuje wszystkie zainstalowane przed zniknięciem fonty, co jest widoczne w Corelu czy Photoshopie.. Czy może mi ktoś podpowiedzieć ki diabeł.? Gdzie się podziały moje fonty?. Jak je przywołać s powrotem do panelu "FONTS"? ???


------------------
Po ilości wstawionych odpowiedzi widzę, że chyba nie ma mądrego w tym temacie.. A szkoda bo problem jest.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2009, 15:25:37 wysłana przez gajusz »
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Gdzie się podziały fonty
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2009, 20:46:38 »
U mnie w 7057 jest 233. Nie mam już 7000 więc nie odpowiem ile powinno być. Ale skoro są nadal obsługiwane to chyba problemu niema. Ale jest to dla Ciebie problem to proponuję zainstalowanie jakiegoś programu do obsługi Fontów.