TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

Jak znalazłeś się na najlepszym forum na świecie, tzn. windows7.pl?

Szukałem info o w7.
Kolega mi powiedział.
Byłem współzałożycielem
inne(podaj w odpowiedzi)
Ziebal mi powiedział ;D

Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Marzec 2009, 00:01:30 »
Nom.
Z tym, że zarejstrowałeś się rok po powstaniu forum :P

Drobny detal edytuj co trzeba :)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Marzec 2009, 19:28:49 »
a ja szukałem info o win7, przy czym co ciekawsze, przez 1 miesiąc nie zaglądałem nawet na forum ;D

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Marzec 2009, 21:56:05 »
szukałem pomocy na temat zwisow explorer.exe w 7000, i tutaj znalazlem rozwiazanie - postawic 7048 :P i tak juz zostalem :D
hp hdx 9130el
20,1' hd, c2d 2x2,2GHz, 3GB DDR2-800, 2x160GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 2600XT 256DDR3

hp tx 2550ew
12,1' tablet, turion ZM80Ultra 2x2,1GHz, 4GB DDR2-800, 320GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 3200

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Marzec 2009, 22:41:21 »
Jak widze, stworzona przez mnie ankieta znów się cieszy zainteresowaniem. ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

MSIKT6V

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Marzec 2009, 21:26:26 »
Ja tez szukałem jakieś info o Windows 7 i tutaj trafiłem, już na samym początku istnienia forum tutaj zaglądałem codziennie ale sie nie rejestrowałem, bo się jeszcze nie interesowałem tak tym osem. Dopiero od niedawna jestem tutaj zarejestrowany.  ;D

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Marzec 2009, 21:50:25 »
No więc szukałem jakichś informacji o Win7 i forum, na którym mógłbym o nim porozmawiać.  ;)
Proszę tbgkol'a o wybaczenie, za tę samą postać w Avatarze, ale Beaker jest cudowny. ;)

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Marzec 2009, 22:59:56 »
lukas_gab obudziwszy się pewnego zimowego ,aczkolwiek pogodnego poranka poczuł nieodpratą woń towarzyszącą nadchodzeniu najbliższej chęci zmiany w swym życiu . Otworzywszy oczęta i je dokladnie przecierając wyjrzał poza okno by upewnic się czy śnieg jeszcze tam jest - czego się spodziewał - wszem i wobec , jak jego i tak już nieudolny wzrok mógł dostrzec biało biało biało - więc ta rzecz która winna była być zmieniona - z pewnośią nie była pora roku . Nic z tego , lukas_gab nie poddał się i dziarsko począł szukac przyczyny swojego iścnie niecodziennego stanu - przeciez rzadko zdarza się taki nie pokój w duszy . Kolejno swe kroki siekorwał ku drewnianej tabliczce , jaką okazał sie kalendarz - jak przepuszczał , owego dnia nie było dnia wypłaty , tak więc co takiego powodowało u niego jaskółczy niepokój ? Nie nazywal by się lukas_gab jak by tego nie sprawdził .... Plądrująć domostwo wszeż i wzdłóż przez wszystkie piętra nie napotkal żadnej rzeczy którea mogła by sugerowac wspomnianą zmianę . Cóż takiego poczac ? Po krótkim acz skutecznym szantażu rodziny i tak nic nie wskórał , więc zapakował plecaczek po brzegi ciastkami , kawa i piwem i wyruszyl tym razem w rzeczywistość wirtualną . Pewne znudzenie rzucilo mu się pod kursoerm i jakas osowialość przycisku start ... no nic nie mogac się pozbierac postanowił powrócić do korzeni i tak oto włączył pokemon red . Po chwili zoriętował się że jego ukochany pokemone -zelzebuba zniknął . Z płaczem w oczach skierował swe kroki ku googlą . Po krótkim czasie jednak trafił na stronę która odmieniła jego życie . Okazało się ze zelzebuba uzyskawszy nieco wolności zadomowiła się na tej stronce , a jakże to ja mogłem postapić inaczej - też tutaj się ostałem , instalując zarazem windows 7 . I tak to oto męczę was moją obecnością , jak i odzyskałem zelzebube do mojej kolekcji  , jednkaże on cały czas mysli ze posiada wciaż względną wolność i próbuje pokazac swoją pozycję - od czasu do czasu moderując ludzią ich i tak dostatecznie zadbane ogródki ;p


P.S. Nie znałem ziebala zanim nie przyszedłem na forum - napisałem tak bo pasowało mi do opowiadania i jest zabawne i jestem pod wpływem alc. - z tego samego powodu przepraszam za orty i literówki ;p

ziebal

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Marzec 2009, 23:23:22 »

P.S. Nie znałem ziebala zanim nie przyszedłem na forum - napisałem tak bo pasowało mi do opowiadania i jest zabawne i jestem pod wpływem alc. - z tego samego powodu przepraszam za orty i literówki ;p

Teraz to już wiem, że jestem klasą samą w sobie ;P

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Marzec 2009, 23:24:49 »

P.S. Nie znałem ziebala zanim nie przyszedłem na forum - napisałem tak bo pasowało mi do opowiadania i jest zabawne i jestem pod wpływem alc. - z tego samego powodu przepraszam za orty i literówki ;p

Teraz to już wiem, że jestem klasą samą w sobie ;P

Wszystko przez głupi awek i upodobania do starców pod prysznicem ;p

ziebal

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #24 dnia: 15 Marzec 2009, 00:26:23 »

upodobania do starców pod prysznicem ;p

Mi naprawdę wtedy chodziło tylko o tą muzyczke!  :-\

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #25 dnia: 15 Marzec 2009, 21:24:54 »
Windows7.pl znalazłem jak szukałem info o W7 a Forum wtedy jeszcze nie było a na stronie głównej może 3 newsy :) Chaba nawet pisałem komentarz pod którym newsem, żeby zrobili szybko :) A na Forum wszedłem pierwszy  raz przez komórkę bo mi nie działał link na kompie i nie mogłem się zarejestrować. (http://windows7.pl/polecamy/forum-serwisu-ruszylo.html)
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień 2009, 15:25:07 wysłana przez Mirahz »

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Kwiecień 2009, 12:20:59 »
szukałem info dotyczących buildu 7100 i spolszczenia.Forum te okazało sie jak dla mnie kopalnią wiedzy ws tego OS'u.Pozdrawiam  i z pewnością dłużej tu zagoszcze:)

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Kwiecień 2009, 14:15:08 »
Pewnego dnia wpadłem na pomysł, że może juz projekt Win 7 jako tako się rozwinął i jest jakaś beta do pobrania... Natrafiłem na to forum, nie dość tego jak sięokazało Win 7 był już w fazie Beta 1 (build 7000) :)

Offline XvAK

Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Kwiecień 2009, 16:33:34 »
Już dawno temu... "Szczęśliwy traf" w Google.pl pod frazem "windows 7"

Do niedawna jedynie przeglądałem forum.
www.RzeZnia.eu - Polska sieć serwerów Counter-Strike 1.6

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Jak znalazłeś się na forum Windows7.pl?
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Maj 2009, 18:10:36 »
a ja już nie pamiętam jak trafiłem... ale chyba dzięki google'om ;D