TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Dyskusja kalendarium Windowsa Seven

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Lipiec 2008, 16:10:07 »
Nie był bym taki pewien czy to jest dobry pomysł, w końcu chyba jak na razie to niewiele im się udało zrobić w terminie

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Lipiec 2008, 16:15:51 »
Niech się biorą za robotę i piszą tego Seven!

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Lipiec 2008, 16:19:17 »
Jako ciekawostkę powiem że jeszcze Vista beta1 miała WinFS :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Lipiec 2008, 16:22:39 »
:/ Miał być nowy system plików i go niema :D

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Lipiec 2008, 16:27:19 »
A później co? Tak sobie zmienili - chyba w becie już nie powinno się robić takich zmian, dlatego pewnie ta Vista to taki niewypał.

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Lipiec 2008, 16:28:27 »
To miała być tylko nowa wersja NTFSa.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Lipiec 2008, 00:27:13 »
:/ Miał być nowy system plików i go niema :D

Kiedyś słyszałem że to ze względu na Xbox`a 360 - WinFS oznaczałby brak możliwości przesyłania strumieniowego mediów z Visty do Xbox`a - ale to tylko plotka którą gdzieś tam słyszałem. Osobiście się nie zastanawiałem nad sensem tego więc nie opowiem się :)

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #22 dnia: 31 Lipiec 2008, 00:43:02 »
WinFS to tylko jakaś głupia nakładka to co za problem żeby była możliwość przesyłania strumieniowego.

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #23 dnia: 31 Lipiec 2008, 00:53:57 »
Niech się biorą za robotę i piszą tego Seven!

Piszą tego Sevena ale nie wiadomo czy napiszą - całkiem niedawno widziałem ogłoszenie że poszukują programisty - jakby mieli ich za mało.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #24 dnia: 31 Lipiec 2008, 10:55:41 »
No może mają ich mało :) Wkońcu Microsoft pracuje nad wieloma projektami na raz, a przecież Microsoft Game Studios pochłonęło też wielu programistów - a może mają po prostu za mało, albo poodchodzili. Kto ich tam wie.

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #25 dnia: 31 Lipiec 2008, 12:22:03 »
Powinni robić mniej projektów na raz bo nic z tego nie wychodzi, lepiej zrealizować mniej projektów dobrze niż bardzo dużo przeciętnie. Vistę programował ok 10 tys. programistów i co z tego wyszło wiadomo.

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #26 dnia: 31 Lipiec 2008, 12:25:36 »
Może mało może dużo - nie przykładają się do tego co robią i później takie efekty ich "ciężkiej" pracy...

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #27 dnia: 31 Lipiec 2008, 13:51:09 »
Powinni robić mniej projektów na raz bo nic z tego nie wychodzi, lepiej zrealizować mniej projektów dobrze niż bardzo dużo przeciętnie. Vistę programował ok 10 tys. programistów i co z tego wyszło wiadomo.

Ja tam na Vistę nie narzekam, zwłaszcza po instalacji SP1 - uważam że większość tych wielkich "wad" które użytkownicy (najczęściej ci którzy nigdy z tego systemu nie korzystali) jest wyssana z palca bo ile się nasłuchałem jaka to Vista jest zła to jakoś nic z tych wielkich problemów nie pojawia się na moim komputerze - może po prostu nie jestem nastawiony na NIE bezwzględu na wszystko, może mam szczęście, a może Vista lubi mój komputer ? Nie wiem, ale ja z nią problemów nie mam. Jeśli ktoś ma to szkoda bo Vista jest naprawdę fajnym systemem ( zakładając że dobrze działa ). Zaznaczam że to tylko moja osobista opinia - żeby bulwersów nie było ;)

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Lipiec 2008, 15:07:10 »
Ja do Visty nic nie mam, tylko wkurza mnie to że tak się muli, ale co ja mogłem się spodziewać po moim gruchocie. Poza tym zamiast ułatwić jakoś użytkownikom życie to je utrudnili. Niedługo kupuje nowy sprzęt więc się przekonam jakie ma możliwości i jak działa.

Odp: Dyskusja kalendarium Windowsa Seven
« Odpowiedź #29 dnia: 31 Lipiec 2008, 15:57:51 »
Mi Vista x64 działa świetnie na 4GB Ramu, nie mam żadnych problemów :D