TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czy warto instalować Windows 7...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Marzec 2009, 12:07:46 »
No to do przeszukania, zostaje nam tylko..... Łódź. ;D

Boję się idę na komende tylko zgram dowody na CD...  :D ;D

Edit: Najpierw spytam się mojego dobrego przyjaciela Gothmoriego I i ostatniego z rodu...jak mu poszła wizyta na komendzie  ;D :D
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2009, 14:17:51 wysłana przez gregor_y »

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Marzec 2009, 12:32:14 »
No to do przeszukania, zostaje nam tylko..... Łódź. ;D

Boję się idę na komende tylko zgram dowody na CD...  :D ;D

Tylko sie pospiesz - komendy w polsce są czynne jedynie w weekendy ;p

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Marzec 2009, 13:20:55 »
No to do przeszukania, zostaje nam tylko..... Łódź. ;D

Boję się idę na komende tylko zgram dowody na CD...  :D ;D

Tylko sie pospiesz - komendy w polsce są czynne jedynie w weekendy ;p

No to lukas, trzeba będzie wynając jakieś dobrego adwokata, bo przecież na pewno gregory przedstawi im takie dowody, że sąd zrozumie, że się nie da spreparować zapisu strony. Oj drogo ten prawnik będzie kosztował... ;D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Marzec 2009, 13:38:17 »

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Marzec 2009, 23:51:33 »
to wracajac do tematu:

ja chwilowo na win7 zostalem jako na glownym systemie bo popsulem viste przy grzebaniu w systemID

moj sprzet:
(notebook hp hdx-dregon 9130)
core2duo E7500 2x2,2
3GB DDR2
ati radeon 2600xt 256ddr3
ekran 20" 1680x1050
hdd 2x160gb@5400

chodzi - bardzo zauwazalnie - szybciej niz xp, z buildem 7048 (x64) nie napotkalem zadnego problemu (w 7000 mialem czeste zwisy explorer.exe i nie dalo sie killowac)

wiec i u Ciebie powinno smigac.
warto na pewno - chociazby zeby zobaczyc, co Cie czeka niedlugo, i czy warto bedzie sprobowac sie przesiasc na finala.
a co do wydajnosci wzgledem xp - napewno jest zauwazalny przyrost w gta4 - w koncu moge pograc w miare plynnie. jak do tej pory to na xp sie lekko cielo a w okolicach wody bardzo, w viscie w ogole sie cielo, a na 7 chodzi w miare plynnie, bez roznicy, czy jest woda na widoku czy nie.
podobnie w tomb raider underworld - gra jak chodzi tak chodzi caly czas, nie ma motywow, ze w pewnych sceneriach muli a w pewnych nie.
hp hdx 9130el
20,1' hd, c2d 2x2,2GHz, 3GB DDR2-800, 2x160GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 2600XT 256DDR3

hp tx 2550ew
12,1' tablet, turion ZM80Ultra 2x2,1GHz, 4GB DDR2-800, 320GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 3200

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Marzec 2009, 00:10:11 »
Witam.

Czy warto wogóle instalować teraz czy poczekać na kolejną betę, bo jak już zainstaluję to na dłuższy czas. Niedługo formata będę robił więc zastanawiam się czy nie przejść z XP na Windowsa 7\Linuxa. No więc warto? I nie chodzi mi tu o to czy warto zobaczyć jak to wszystko działa\wygląda tylko czy warto go zainstalować żeby zostać przy nim na dłużej.

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #21 dnia: 13 Marzec 2009, 12:01:57 »
Dziwne pytanie, bo gdybyś miał viste sp2 i chciał przejść na betę w7 to można by się zastanawiać. Ale porównywanie XP do w7 to jakieś nieporozumienie. Ogólnie w7 w najnowszej wersji możesz zainstalować i jak będą wychodzić nowsze wersje (czy tam RTM w końcu) to zrobisz upgrade systemu.
O linuxie bym nie wspominał, bo można tylko wywołać zbędne dyskusje. Każdy wybiera takie środowisko na jakim mu się lepiej pracuje.
HP ProBook Windows 7 x64
Help IT
"Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół"

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #22 dnia: 13 Marzec 2009, 12:55:11 »
Witam.

Czy warto wogóle instalować teraz czy poczekać na kolejną betę, bo jak już zainstaluję to na dłuższy czas. Niedługo formata będę robił więc zastanawiam się czy nie przejść z XP na Windowsa 7\Linuxa. No więc warto? I nie chodzi mi tu o to czy warto zobaczyć jak to wszystko działa\wygląda tylko czy warto go zainstalować żeby zostać przy nim na dłużej.

Windows 7 bez dyskusji na Linux tylko strata czasu nie dosc że trudniejszy w obsłudzę to teraz sobię rękę dam obciąc że W7 jest szybszy/stabilniejszy od każdej dystrybucji Linuxa co nie jest dziwne biorąc pod uwagę że Linux się powoli stacza i niektóre dystrybucję mają wieksze wymagania niż Vista tak wiem nie musicię używac trybu graficznego ale mamy 21 wiek więc dla zwykłego usera tylko Windows...

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Marzec 2009, 15:23:26 »
linuks nawet nie potrafi autoryzwoać wifi wap2 ;p

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Marzec 2009, 19:39:16 »
blah, eksperci sie znalezli... ktorzy linuksa widzieli na screenach...

gregor, zapraszam do mnie na krotka prezentacje szybkosci dzialania gentoo, na tym samym sprzecie mam w7, wiec bedziesz mogl porownac. Nie zapomnij zabrac ze soba siekiery tudziez jakiejs pily, bo z reka pozegnasz sie bardzo szybko.
aero przy funkcjonalnosci i "wybajerzeniu" na poziomie 30% i szybkosci dzialania ~70% w porownaniu np do xfce nie ma zadnych szans.
odnosnie stabilnosci to juz w ogole przesadziles...

@lukas, chyba chodzilo ci o wpa2 - pelne wsparcie istnialo jeszcze zanim miales pojecie, ze istnieje cos takiego jak szyfrowanie w sieciach radiowych.
hp hdx 9130el
20,1' hd, c2d 2x2,2GHz, 3GB DDR2-800, 2x160GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 2600XT 256DDR3

hp tx 2550ew
12,1' tablet, turion ZM80Ultra 2x2,1GHz, 4GB DDR2-800, 320GB Seagate Momentus SATA, RadeonHD 3200

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Marzec 2009, 20:32:07 »
blah, eksperci sie znalezli... ktorzy linuksa widzieli na screenach...

odnosnie stabilnosci to juz w ogole przesadziles...

Kolejny pingwin się znalazł...co do Linuxa testowałem OpenSuse,Ubuntu i Mandriva tak jedne z łątwiejszych dystrybucji i sorki ale na moim sprzęcię płyniej Vista się zachowuję a co dopiero W7 więc nie pieprz bo na Linuxie nawet nie ma co odpalić poza darmowym softem który jest gówno wart np ten wasz openoffice jest gorszy od microsoft office i dobrze o tym wiecie...

Po drugię to nie forum o Linuxię więc ziebal nas zajebię kulturalnie upomni jak bedzie kolejny flamewar :)
« Ostatnia zmiana: 13 Marzec 2009, 21:16:30 wysłana przez ziebal »

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Marzec 2009, 20:40:13 »
Tak Linux jest cudowny.. pozatym, że w ciąu odziny istnienia na moim kompie trzy razy wyłączył samoczynnie Firefoxa i cztery razy sam się wyloował -.-

MSIKT6V

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Marzec 2009, 20:43:12 »
Ja miałem Linuxa Kubuntu i mam "dobre" wspomnienia. Cały czas skakał mi obraz a to naprawde niezła jazda miec problem ze znalezieniem kursora jak mi monitor przygasiło xD  ;D ;D ;D

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Marzec 2009, 20:44:19 »
blah, eksperci sie znalezli... ktorzy linuksa widzieli na screenach...

gregor, zapraszam do mnie na krotka prezentacje szybkosci dzialania gentoo, na tym samym sprzecie mam w7, wiec bedziesz mogl porownac. Nie zapomnij zabrac ze soba siekiery tudziez jakiejs pily, bo z reka pozegnasz sie bardzo szybko.
aero przy funkcjonalnosci i "wybajerzeniu" na poziomie 30% i szybkosci dzialania ~70% w porownaniu np do xfce nie ma zadnych szans.
odnosnie stabilnosci to juz w ogole przesadziles...

@lukas, chyba chodzilo ci o wpa2 - pelne wsparcie istnialo jeszcze zanim miales pojecie, ze istnieje cos takiego jak szyfrowanie w sieciach radiowych.


Właśnie ;p i większość linuksów ma problemy z obslugą tego zabezpieczenia , a co do linuksa ... 2 słowa ;p - Visual Studio.NET   dziękuję państwu ....


P.S.
 Dlaczego linuksiarze sa jak katole ? wszędzie się wpakują gdzie ich nie chcą i nawracać chcą ... jeden prorok poleciał z płaczem na weekendowy oddział policji a teraz kolejny ...

Odp: Czy warto ??
« Odpowiedź #29 dnia: 13 Marzec 2009, 20:45:35 »
Bo wierzą, że tylko ich przekonania są właściwe... Heretyków palić!!!