TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

3DMARK 06 i problem z brakiem pliku.dll.

3DMARK 06 i problem z brakiem pliku.dll.
« dnia: 04 Marzec 2009, 22:31:03 »
Witam, otóż przesiadłem się na build 7048 i wgrałem 3d Smarka, co by porównac wydajnośc w stosunku do 7000. A tu kicha, bo przy uruchamianiu wywala błąd o braku pliku OpenAl32.dll, wgrywałem już oddzielnie OpenAL, OpenAl SDK, a nawet sam plik DLL... i nic... na buildzie 7000 miałem to samo, ale jakos sobie z tym poradziłem, niestety nie pamiętam jak. Mam wersję 64bit. Ma ktoś z Was jakiś pomysł?;>

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 3DMARK 06 i problem z brakiem pliku.dll.
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2009, 22:33:59 »
U mnie na build 7000 i 7024 oba 32bity 3d mark działał...nawet nie pamiętam instalacji OpenAl...

A na serio szkoda czasu znowu wynik podskoczył albo zmalał o 300 punktów i to by było na tyle...

Odp: 3DMARK 06 i problem z brakiem pliku.dll.
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2009, 22:36:59 »
Co nie zmienia faktu, że przydały się SMARK do testowania po OC... pobawie sie jeszcze... może coś podziała.

Po problemie... co pomogło? Deinstalacja OpenAL, Instalacja OpenAL, Deinstalacja OpenAL, Instalacja OpenAL, Deinstalacja OpenAL, Instalacja OpenAL xD
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2009, 22:46:48 wysłana przez Jooseph »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 3DMARK 06 i problem z brakiem pliku.dll.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Marzec 2009, 00:28:32 »
Po problemie... co pomogło? Deinstalacja OpenAL, Instalacja OpenAL, Deinstalacja OpenAL, Instalacja OpenAL, Deinstalacja OpenAL, Instalacja OpenAL xD

Raz chyba Alone In the Dark nie mogłem odpalic przez OpenAL...o ilę się nie mylę to gówno jest zamiast czegos w directx ale pewnie się myle bo już nie pamietam :)