TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

.lnk skróty powiązane z wmp

.lnk skróty powiązane z wmp
« dnia: 03 Marzec 2009, 16:52:24 »
Przez przypadek powiązałem pliki .lnk z wmp, co praktycznie uniemożliwia mi kozystanie z kompa :/ Nie mam pomysłu co z tym zrobić, w panelu sterowania mogę teraz tylko zmienić otwieranie skrotów przez inny program, tylko co mam ustawić zeby było jak dawniej? A w menu wmp nie umiem znaleść powiązań do plikow, tak zeby odznaczyc .lnk. Z góry dzieki za pomoc

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: .lnk skróty powiązane z wmp
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Marzec 2009, 18:38:17 »
start i wpisz default (otwórz Default Programs) i przejdziesz do panelu gdzie możesz sporo tam zmienić :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: .lnk skróty powiązane z wmp
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2009, 01:10:26 »
w panelu sterowania mogę teraz tylko zmienić otwieranie skrotów przez inny program, tylko co mam ustawić zeby było jak dawniej?
to wlasnie chodzilo mi o Default Programs, tam moge tylko zmienic otwieranie innym programem

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: .lnk skróty powiązane z wmp
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marzec 2009, 02:05:24 »
no ale nic ci to nie da gdy powiążesz np. z notatnikiem?
mógłbyś jeszcze napisać co się dzieje takiego p otym powiązani uz wmp.
Szwankuje ci wmp czy w systemie coś kaszani? i co konkretnie.
jak powiazania nic nie dadzą to myślę że ktoś tu się znajdzie żeby pomógł  a jak nie to polecam forum pclab.pl, nie ma problemu nie do rozwiązania tam, wiele razy ktoś mi tam pomógł :)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX