TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

7 bajek o Windows ;) - Polecam

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Marzec 2009, 22:42:58 »
nie czytasz uważnie. miałem na myśli: ie6 nawet nie miał szans w porównaniu do ówczesnej Opery czy Firefox'a.

Dobra ale dlaczego porównujesz stare IE6 do nowego Firefoxa i Opery przecież to bez sensu...

Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Marzec 2009, 22:49:39 »
nie czytasz uważnie. miałem na myśli: ie6 nawet nie miał szans w porównaniu do ówczesnej Opery czy Firefox'a.

Dobra ale dlaczego porównujesz stare IE6 do nowego Firefoxa i Opery przecież to bez sensu...


Teraz ty sie mylisz ;p  Ówczesne czasy to wydarzenia w owych czasach czyli chodziło o ff z czasów górowania ie6 , jednak pierwotnie tak nie twierdził .

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Marzec 2009, 22:51:11 »
Teraz ty sie mylisz ;p  Ówczesne czasy to wydarzenia w owych czasach czyli chodziło o ff z czasów górowania ie6 , jednak pierwotnie tak nie twierdził .

AAA...może tak niech mod zamknie ten temat dziwniejszego nie widziałem... :)

QkiZ

Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Marzec 2009, 10:24:52 »
Cytat: lukas_gab
Czyli jednak mówiłes o używaniu jej teraz ...
też. biorąc pod uwagę, że sporo ludzi jej używa jeszcze.
Cytat: gregor_y
Dobra ale dlaczego porównujesz stare IE6 do nowego Firefoxa i Opery przecież to bez sensu...
Cytat: QkiZ
nie czytasz uważnie. miałem na myśli: ie6 nawet nie miał szans w porównaniu do ówczesnej Opery czy Firefox'a.
nie będę się powtarzał ::)
Cytat: lukas_gab
Teraz ty sie mylisz ;p  Ówczesne czasy to wydarzenia w owych czasach czyli chodziło o ff z czasów górowania ie6 , jednak pierwotnie tak nie twierdził .
dokładnie mi o to chodziło, ale nie zmienia to faktu że ten firefox z czasów ie6 był znacznie bezpieczniejszy niz ie6, pomimo jego górowania.

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Marzec 2009, 11:15:39 »
dokładnie mi o to chodziło, ale nie zmienia to faktu że ten firefox z czasów ie6 był znacznie bezpieczniejszy niz ie6, pomimo jego górowania.

Nie znam się za bardzo na robakach i innym niespodziankach...ale chyba sam fakt że firefox miał i nadal ma mały % użytkowników sprawia że jest to słaby cel IE ile ma 60% rynku?

Generalnie tak logicznie to myśle lepiej atakowac tam gdzie zada się wieksze obrażenia...

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Marzec 2009, 11:27:06 »
niby tak ale atakujący zdają sobie sprawę że dużo bananów używa ff więc szyskuje wirusy i na niego ;)
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Marzec 2009, 11:34:59 »
niby tak ale atakujący zdają sobie sprawę że dużo bananów używa ff więc szyskuje wirusy i na niego ;)

Ale w mniejszej skali niż na IE...dobra a tak szczerze kto w ciągu 2 lat złapał wirusa obojetnie na czym IE,FF,Opera? z winy użytkownika nie liczy się :)

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Marzec 2009, 11:37:07 »
na Viście ani razu, na xp używałem i opery iff i rzadko ie, trudno mi powiedzieć z czyjej winy w sensie której przeglądarki) ale wirusy łapało.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Marzec 2009, 11:40:20 »
No vista dobra pod tym względem też ani razu używałem IE + Opera...z Xp były problemy bez SP i jeszcze IE używałem :) ale potem jak już dali SP2 było ok...pamiętam że chyba najgorzej 98 konczył format regularnie co kwartał :)

QkiZ

Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Marzec 2009, 15:11:17 »
Cytat: gregor_y
Generalnie tak logicznie to myśle lepiej atakowac tam gdzie zada się wieksze obrażenia...
o to już będą wiedzieć ci co piszą te robaki
Cytat: gregor_y
Ale w mniejszej skali niż na IE...dobra a tak szczerze kto w ciągu 2 lat złapał wirusa obojetnie na czym IE,FF,Opera? z winy użytkownika nie liczy się
na ff czy operze nie spotkałem się, ale ie to ciężko stwierdzić. miałem ostatnio do czynienia z komputerem gdzie było instalowanych mase różnych bezsensownych i podejrzanych pasków zadań. nie umiałem stwierdzić czy syf który się zrobił pochodził z pasków zadań czy z samego użytkowania. jakby nie było z dystansem podchodzę do używania tej przeglądarki. ze względu na przyszłość.
Cytat: gregor_y
pamiętam że chyba najgorzej 98 konczył format regularnie co kwartał
uh jak wspomnę ten gówniany system i ile czasu nad nim spędziłem to cholera mnie bierze ;D

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Marzec 2009, 21:00:02 »
uh jak wspomnę ten gówniany system i ile czasu nad nim spędziłem to cholera mnie bierze ;D

I jeszcze instalował się 45-60 minut... :)

Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Marzec 2009, 21:01:51 »
Me było gorsze od 98, 98 całkiem dobrze działał jak sie umiało ;p Miałem na nim tylko 4 formaty ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Marzec 2009, 21:09:48 »
Me było gorsze od 98, 98 całkiem dobrze działał jak sie umiało ;p Miałem na nim tylko 4 formaty ;p

Czyli neta nie miałes :) ja jak pisałem co jakies 3 miesiace format...potem przesiadłem się na 2000 chyba...

QkiZ

Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Marzec 2009, 12:32:27 »
Cytat: lukas_gab
Me było gorsze od 98, 98 całkiem dobrze działał jak sie umiało ;p Miałem na nim tylko 4 formaty ;p
dla mnie to aż 4
Cytat: gregor_y
Czyli neta nie miałes  ja jak pisałem co jakies 3 miesiace format...potem przesiadłem się na 2000 chyba...
no jakbył net to lipa się robiła z 98 momentalnie

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: 7 bajek o Windows ;) - Polecam
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Marzec 2009, 12:37:37 »
Dobra stare dzieję Viste miałem 2 lata bez formatu miał bym dłużej ale musiałem zobaczyc bete W7 i tak zostało... :)