TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

tylko 1%, czyżby?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #30 dnia: 28 Luty 2009, 12:20:11 »
@_@ Zostałem zgwałcony i wracam do was  :'( 

Co się martwisz sami miedzy sobą się gryzą jak psy... http://forum.ubuntu.pl/showthread.php?t=95190 akurat post krzysq mi się podoba fajnie napisał zdrobnienia kondensatorki,moderatorku itp  :D ;D

Liczba postów suggeruje że chłopak dostał bana... :)
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 12:22:02 wysłana przez gregor_y »

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #31 dnia: 28 Luty 2009, 12:35:56 »
I teraz powiedz mi Japan czy widziałeś użytkownika Windowsa albo Mac OS X który wpada na forum Linuxa i wciska im że ich system jest do dupu i mają się nawrócic?
Widziałem użytkowników Windowsa, którzy zaraz zaczynają się pluć jak tylko ktoś powie, że woli Linuxa albo Mac OS'a ;]

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #32 dnia: 28 Luty 2009, 12:42:27 »
Jednak wiesz ;p Ja chciałem wstapic w świat linuksa a oni swojego kandydata na userza zbesztali a potem płaczą że mają ten 1% ;p

-----

A tak btw - wie ktos jak przywrócić windowsowy boot manager ;p Mam na pierwszej partycji Viste , potem pare partycji z linuksem , jak zrobić zeby bootował tylko windows i zebym mógł skasować tą arkę nienawiści ;p ?

-----

może  bootrec /fixmbr pomoże , jak skoncze instalowac nowego basica to spróbuje .

-----

Udało się dzisiaj napisze mini how to jak wrócić na dobra strone mocy ;p
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 14:47:05 wysłana przez lukas_gab »

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #33 dnia: 28 Luty 2009, 15:12:21 »
I teraz powiedz mi Japan czy widziałeś użytkownika Windowsa albo Mac OS X który wpada na forum Linuxa i wciska im że ich system jest do dupu i mają się nawrócic?
Widziałem użytkowników Windowsa, którzy zaraz zaczynają się pluć jak tylko ktoś powie, że woli Linuxa albo Mac OS'a ;]

Linuxa pluć tak ale Mac OS'a nie tak bardzo podobne do windowsa i to cholernie fakt że bawiłem się wersją przerobioną ale jednak wygodny i szybki jak windows :) po drugię nawet jeśli ktos pluje to dlatego że pingwin piszę o Linuxie na forum o windowsię więc to jest usprawiedliwione... :)

Japan kiedy będzie kącik fanów Linuxa i jego użytkowników...?:)

Udało się dzisiaj napisze mini how to jak wrócić na dobra strone mocy ;p

Czyli imperium to dobra strona mocy? jak by nie patrzec Microsoft = Imperium...Linux = Rebelianci z Afryki podzieleni na obozy  :D :D
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 15:25:05 wysłana przez gregor_y »

ziebal

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #34 dnia: 28 Luty 2009, 21:03:30 »

Japan kiedy będzie kącik fanów Linuxa i jego użytkowników...?:)


Odpowiem za Japana: Nie będzie ;)

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #35 dnia: 28 Luty 2009, 21:12:11 »

Japan kiedy będzie kącik fanów Linuxa i jego użytkowników...?:)


Odpowiem za Japana: Nie będzie ;)
No właśnie; nie będzie, tak samo jak nie będzie kącika dla fanów Windows. Forum jest, żeby porozmawiać o Windows 7, ale jest przeznaczone dla każdego - bez względu na wiek, płeć, narodowość, kolor skóry, czy preferowany system operacyjny ::) - kto tylko ma coś do powiedzenia o 7. A w kategoriach takich jak "Free Post" czy "Spamowisko" można swobodnie gadać na inne tematy więc nie wiem co się[, gregor_y,] czepiasz, że to forum tylko dla adoratorów Windows ;]

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #36 dnia: 28 Luty 2009, 21:21:17 »
@japan - chodzi o wydarzenia z ery "Przed nowym japanem " a wtedy to linuksiarze nas zalewali i rządali niepodległości i swojego działu ! A jak !

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Luty 2009, 21:39:41 »
@japan - chodzi o wydarzenia z ery "Przed nowym japanem " a wtedy to linuksiarze nas zalewali i rządali niepodległości i swojego działu ! A jak !
To musieli być fanatycy jacyś ;D Dość wąska grupa, ale każdy produkt ma swoich fanatyków ;)
Tyle że nie można przez ich pryzmat patrzeć na wszystkich zwolenników... To tak jakby powiedzieć, że każdy muzułmanin jest terrorystą. xD

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Luty 2009, 22:00:25 »
Tyle że nie można przez ich pryzmat patrzeć na wszystkich zwolenników... To tak jakby powiedzieć, że każdy muzułmanin jest terrorystą. xD

Tu się akurat mylisz pojedz sobie do kraju muzłumanskiego szybko wrócisz...kolega był w portki narobił razem z delegacją...



Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #39 dnia: 28 Luty 2009, 22:04:07 »
Tyle że nie można przez ich pryzmat patrzeć na wszystkich zwolenników... To tak jakby powiedzieć, że każdy muzułmanin jest terrorystą. xD

Tu się akurat mylisz pojedz sobie do kraju muzłumanskiego szybko wrócisz...kolega był w portki narobił razem z delegacją...




Przez takich ludzi jak ty świat jest jaki jest ... własnie przez takich idiotów ...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #40 dnia: 28 Luty 2009, 22:12:37 »
Przez takich ludzi jak ty świat jest jaki jest ... własnie przez takich idiotów ...

idiota z ciebię nie wiesz to się nie odzywaj czy ci się to podoba czy nie swiat jest czarny i biały...lekcji histori nie miałeś że coś takiego zawsze jest i to nie zależy odemnie taka ludzka natura...lubimy walczy,rywalizowac,zdobywac,cieszymy się z nieszczescia drugiego człowieka,zdradzamy,kłamięmy,kłucimy się itd...i wiesz że mam rację na pewno nie jestes swięty...

Edit:W zasadzię daruję sobię bo wiem że mam rację ludzię się nie lubią i tyle koniec tematu...
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 22:16:50 wysłana przez gregor_y »

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #41 dnia: 28 Luty 2009, 22:16:40 »
Nie rób mi wywodów ideologicznych bo ja jestem typowym  nietzscheaistą i nic mnie nie przekona , a idiotą jestes bo nienawidze żadnej nietolerancji w każdej postaci .

ziebal

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #42 dnia: 28 Luty 2009, 22:19:13 »

Tu się akurat mylisz pojedz sobie do kraju muzłumanskiego szybko wrócisz...kolega był w portki narobił razem z delegacją...


Pozostaje współczuć koledze - byłem w kilku krajach islamskich i ciepło je wspominam ;)

Koniec OT!

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #43 dnia: 28 Luty 2009, 22:24:05 »
Pozostaje współczuć koledze - byłem w kilku krajach islamskich i ciepło je wspominam ;)

Koniec OT!

Heh gdzię byłeś egipt jest ok...przypomniałem sobię kolega z delegacją był w Iraku w firmię budowlanej robi ale nie ważne fakt że wrócili tego samego dnia...

Zgadzam się koniec OT bo każdy wię że ludzię będą rywalizowac w pracy,miłości itd a takie osoby jak lucas_gab mimo że godne podziwy w koncu zmieni zdanię...

Dobra wracamy do tematu...

QkiZ

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Marzec 2009, 12:02:42 »
Cytuj
Vista ma to co linuks i xp - stabilność , przy czym moge robić co chce ( office , visual , .net )
;D
Cytuj
Obecnie Ubuntu czy Fedora sa tak przeładowane user frendly gadgetami ze sa non user frendly
lol
Cytuj
Zgadzam sie, z tym ze chcialbym zauwazyc ze przejscie urzedow na Open Source NIE oznacza tego ze wszedzie pojawiaja sie linuxy. Zmienia sie systemy typu Oracle na MySQL, MS Office na Open Office itd. Jesli ktos mysli ze to oznacza formaty na kazdym komputerze urzedowym i instalacje Ubuntu itd. to jest w bledzie
to też miałem na myśli
Cytuj
Do tej pory odpowiedzialnosc prawna i finansowa lezala na barkach firm typu MS.
od tego są informatycy w firmach czy urzędach. mają doświadczenie to niech decydują i zarządzają.
Cytuj
Linuks to gówno Mam Vistę HP oraz Windosw Xp. PE nienarzekam stabilnie działaja oba systemy teraz przymiezam sie do nstalki Mac'a jak znajdę
LOL XP to gówno Mam Ubuntu oraz Windows 7. nienarzekam stabilnie działaja oba systemy (z przewagą tego pierwszego).