TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

tylko 1%, czyżby?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Luty 2009, 23:00:31 »
ZIEBAL ZIEBAL - ZAMYKAJ ! NIEEE odszedł goth nastepny przyszedł ;p NO MORE FLAME WAR !
wyluzuj, jeszcze nic się nie dzieje ;)

Ale ja wróciłem  :D ;D

A tak na serio temat był już poruszany kupę razy jedni drugich nie nawrócą i tyle...więc Lucas_gab nie pisz długich postów szkoda życia :)

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Luty 2009, 23:06:25 »
Nie miaeś zbyt długich wakacji ;p I tak mojego postu nie przeczytałes ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Luty 2009, 23:09:17 »
I tak mojego postu nie przeczytałes ;p

Wybacz jeszcze mam co robić w życiu bez urazy  ;D

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Luty 2009, 23:47:56 »
I tak mojego postu nie przeczytałes ;p

Wybacz jeszcze mam co robić w życiu bez urazy  ;D
Tooo... może ja napiszę streszczenie i wstawię na sciaga.pl? xD

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Luty 2009, 00:41:36 »
Tooo... może ja napiszę streszczenie i wstawię na sciaga.pl? xD

Brawo wreszcie coś pożytecznego zrobisz  :D

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Luty 2009, 14:02:39 »
Linuks to gówno Mam Vistę HP oraz Windosw Xp. PE nienarzekam stabilnie działaja oba systemy teraz przymiezam sie do nstalki Mac'a jak znajdę
Numer gg 6504607

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Luty 2009, 14:04:25 »
FlameWar Alert  ;D

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Luty 2009, 14:20:16 »
Linuks to gówno Mam Vistę HP oraz Windosw Xp. PE nienarzekam stabilnie działaja oba systemy teraz przymiezam sie do nstalki Mac'a jak znajdę
Apeluję o spokój i wyrażanie swojej opinii w sposób nieco bardziej cywilizowany i godny netykiety ::)

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Luty 2009, 17:22:41 »
ja tam wolę windowsa, ale nie rozumiem ludzi którzy twierdzą jak ten z cytatu w poście wyżej, pracowałem na linuksie, też miły systemik, co nie zmienia faktu że wolę "windę"

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Luty 2009, 19:32:08 »
Linuks to gówno Mam Vistę HP oraz Windosw Xp. PE nienarzekam stabilnie działaja oba systemy teraz przymiezam sie do nstalki Mac'a jak znajdę
Apeluję o spokój i wyrażanie swojej opinii w sposób nieco bardziej cywilizowany i godny netykiety ::)

Napisał prawde i tyle...desktop tylko Windows albo Mac OS X...

Co do serverów trudno powiedziec bo użytkuje kompa tylko jako desktopa więc może ktoś bardziej obeznany wypowię się czy Linux tak wymiata na serverach...

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Luty 2009, 20:00:33 »
Jestem obecnie na Debianie 5 lxde , jakoś tak pokracznie i pewnie zaraz pójdzie terminal w ruch bo nie ma nic stylu panelu sterowania , ani ustawien ;p Dziwne , kiedyś było ;p

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Luty 2009, 23:43:39 »
Linuks to gówno Mam Vistę HP oraz Windosw Xp. PE nienarzekam stabilnie działaja oba systemy teraz przymiezam sie do nstalki Mac'a jak znajdę
Apeluję o spokój i wyrażanie swojej opinii w sposób nieco bardziej cywilizowany i godny netykiety ::)
Napisał prawde i tyle...desktop tylko Windows albo Mac OS X...

A jednak są ludzie, którzy używają Linuxa na desktopach. Dla ciebie może być do niczego, ja też nie używam Linucha na codzień (czasami jednak lubię się pobawić, no ale nie dygresujmy). Chodzi o to, że nie możesz tego przedstawić jako prawdy, ponieważ nie udowodnisz tego. Prawdą jest co najwyżej, że Tobie nie pasi, tak samo jak prawdą będzie, że ktoś woli Linuxa, ktoś Mac OS X'a, ktoś UNIXa, a ktoś DEMOSa i tyle. Własna opinia nie jest prawdą ostateczną, bo każdy ma inną. Jak już mówiłem, nie udowodniłeś, że nie nadaje się do użytku, a dogmatów przyjmować nie zamierzam ;D

Nikt nie zabroni wygłaszać własnej opinii, ale trzeba umieć szanować zdanie, gusta, czy potrzeby innych, ot co!

ziebal

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Luty 2009, 09:33:01 »

Co do serverów trudno powiedziec bo użytkuje kompa tylko jako desktopa więc może ktoś bardziej obeznany wypowię się czy Linux tak wymiata na serverach...


Linux na serwerze ma jak najbardziej sens :P
Co prawda ja preferuje rozwiązania z rodziny Windows Server, ale gdy nie ma funduszy Linux jest świetną alternatywą, a czasami przebija Windows możliwościami :)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Luty 2009, 10:45:58 »
Nikt nie zabroni wygłaszać własnej opinii, ale trzeba umieć szanować zdanie, gusta, czy potrzeby innych, ot co!

Japan wiesz ja jestem fanatykiem Amigi każdego dnia chodzę na rózne fora i czekam na powrót(Natami wygląda ciękawię Amiga z mocą PS2 i niską ceną podobno http://www.natami.net/knowledge.php) ale to nie znaczy że wpadam jak pingwin na każde forum i zaczynam nawijac jaki to Linux wielki a reszta bee...

Użytkownicy Linuxa sami sobie to zrobili że są teraz tempieni dobrze jest że ciągle komplikują sobię jaj co uniemożliwia im rozmnażanię się...więc w koncu wyginą :)

I teraz powiedz mi Japan czy widziałeś użytkownika Windowsa albo Mac OS X który wpada na forum Linuxa i wciska im że ich system jest do dupu i mają się nawrócic?

Odp: tylko 1%, czyżby?
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Luty 2009, 11:55:09 »
@_@ Zostałem zgwałcony i wracam do was  :'( 

Community Linuksa to nie jest płatny support techniczny. Nikt nie ma obowiązku podawania Ci gotowych rozwiązań.

www.google.com


Z chwilą, kiedy grub bootuje kernel, windowsowa wiedza użyteczna pod GNU/Linuksem ogranicza się do:
1. Lewy mysiklik= akcja
2. Prawy mysklik= menu
3. Ping działa tak samo.

No to powyżywaliśmy się na noobie.



etc.etc.

I jak tutaj lubić linuksiarzy i nie gonić z kijem jak sie ich widzi ? Ja jeszcze nikomu na tym forum tak nie odpowiedziałem i niekt nikomu też nie odpowiedział ... tym linuksiarzą od nadmiaru piwa i przebywania intywnie sam na sam z kompem sie w dupach poprzewracało ! I jak tu nie być rasistą?