TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Youtube zbytnio myślący

Youtube zbytnio myślący
« dnia: 22 Luty 2009, 23:43:48 »
Witam. Mam taki niewielki acz okropnie irytujacy problem. Mianowicie youtube(niezależnie od przeglądarki, czy to MF,IE,OP) najpierw ładuje cały filmik, a dopiero następnie go odtwarza. Normalnie filmik powinien ładować się i odtwarzać jednocześnie.... Przy krótkich filmikach to można przeżyć, ale przy tych nieco dłuższych to jakiś koszmar.

Odp: Youtube zbytnio myślący
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Luty 2009, 22:12:27 »
Mam to samo przy niektórych filmikach, ale wystarczy trochę przewinąć i odtwarza normalnie. Pewnie kolejny bug na YT. Google się sypie  :P Najpierw błąd w wyszukiwarce, potem youtube, dziś popsuli gmaila... ;]
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2009, 22:14:17 wysłana przez Coletta47 »
"W 90% przypadków problem znajduje się między klawiaturą, a krzesłem."

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Youtube zbytnio myślący
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Luty 2009, 22:50:46 »
Pora zaczac korzystac z alternatywnych, rownie dobrych produktow ;) A Google zostawic przegladarke, bo im wiecej produktow robia, tym gorsze sie staja wszystkie niestety.
Co do problemu to wina YT, czasem sie to zdarza.