TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Milestone 1 Video

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Milestone 1 Video
« dnia: 05 Luty 2008, 17:10:12 »
Jakby ktos przegapil ;), to wrzucam linki do matrialu video dot. Milestone 1. Zdania co do autentycznosci sa oczywiscie podzielone ;)

1. http://www.youtube.com/watch?v=-crFaYLW-xk
2. http://www.youtube.com/watch?v=t4iCDygJBps

Video oraz zrzuty ekranu, dostepne sa rowniez na stronie http://www.windows7.pl/

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2008, 23:55:29 »
Wydaje mi się że to Vista przerobiona, no cóż Pierwsze buildy Longhorna też przypominały XPka. Kilka rzeczy mnie dziwi. Pierwsza to numer wersji. Przecież jak jest Win Seven to powinno być 7.0 w winver a nie 6.1. Druga to logo w winver, w Longhornie zmieniono je w buildzie 4008 czyli dopiero w M3 a tutaj mamy M1. W Media Center pisze Windows Vista. Te screeny są dośc dziwne, jeżeli to ma być autentyk to jest to przedłużenie Visty a nie następca z nowym kernelem MinWin itp. Mimo wszystko wierze że ten filmik i screeny na portalu są prawdziwe.

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2008, 20:14:10 »
Wydaje mi się że to Vista przerobiona, no cóż Pierwsze buildy Longhorna też przypominały XPka. Kilka rzeczy mnie dziwi. Pierwsza to numer wersji. Przecież jak jest Win Seven to powinno być 7.0 w winver a nie 6.1. Druga to logo w winver, w Longhornie zmieniono je w buildzie 4008 czyli dopiero w M3 a tutaj mamy M1. W Media Center pisze Windows Vista. Te screeny są dośc dziwne, jeżeli to ma być autentyk to jest to przedłużenie Visty a nie następca z nowym kernelem MinWin itp. Mimo wszystko wierze że ten filmik i screeny na portalu są prawdziwe.

Mi również się tak wydaje, ale jest na TG Daily trochę screenów, co prawda brak WMC, ale są, czyli raczej to prawdziwy M1.

ziebal

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Luty 2008, 21:57:07 »
Przecież jak jest Win Seven to powinno być 7.0 w winver a nie 6.1.

Podobno (przed chwilą przeczytałem, przetłumaczę i podeśle potem na portal) numer wersji zostanie zmieniony na 7.0, gdy Windows Seven zacznie korzystać z nowego jądra MinWin. Aktualnie używa kernel'a z Visty SP 1, więc Microsoft nie zmienił jeszcze oznaczenia.

Druga to logo w winver, w Longhornie zmieniono je w buildzie 4008 czyli dopiero w M3 a tutaj mamy M1. W Media Center pisze Windows Vista.

No niby tak, ale z drugiej strony popatrz na to logo: zmieniony napis Vista na "7". Więc taka zmiana chyba nie jest do końca zmianą  ;)

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Luty 2008, 00:32:24 »
Podobno (przed chwilą przeczytałem, przetłumaczę i podeśle potem na portal) numer wersji zostanie zmieniony na 7.0, gdy Windows Seven zacznie korzystać z nowego jądra MinWin. Aktualnie używa kernel'a z Visty SP 1, więc Microsoft nie zmienił jeszcze oznaczenia.

Ciekawe, czyli może jest to przymiarka do Visty R2 która miała być wydana przed seven.

No niby tak, ale z drugiej strony popatrz na to logo: zmieniony napis Vista na "7". Więc taka zmiana chyba nie jest do końca zmianą  ;)

No w sumie tak ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty 2008, 17:19:56 »
Ciekawe, czyli może jest to przymiarka do Visty R2 która miała być wydana przed seven.

oby tak się nie stało :)
Ja czekam z niecierpliwością na NOWE OKIENKA :)

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Luty 2008, 16:34:21 »
Vista R2 też będzie nowa (jeżeli powstanie) :p tak jak  Win 98 SE :)

ziebal

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Luty 2008, 18:24:17 »
Vista R2 też będzie nowa (jeżeli powstanie) :p tak jak  Win 98 SE :)

Zazwyczaj tylko edycje serwerowe mają drugie wydanie... Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Vista będzie miala skoro XP nie miał... Pewnie będą tylko sprzedawane wersje z zainstalowanym SP...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Luty 2008, 21:15:43 »
szkoda takich zabaw :| vista z sp1 to na pewno będzie na jednej dvd :]

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Luty 2008, 19:25:58 »
Masz na myśli wersje 32 i 64 bitowe na jednym DVD ??

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #10 dnia: 27 Luty 2008, 22:07:01 »
Chodziło mi o to, że wyjdą wersje z zainstalowanym Service Packiem :)

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Luty 2008, 17:20:40 »
Ci co kupią komputer od razu z Vistą SP1 mają łatwo. Proces integracji Visty z SP1 na jednej płycie jest niewiarygodnie trudny :(

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Luty 2008, 20:19:42 »
Ci co kupią komputer od razu z Vistą SP1 mają łatwo. Proces integracji Visty z SP1 na jednej płycie jest niewiarygodnie trudny :(

Co w nim takiego trudnego?


ziebal

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Luty 2008, 22:38:25 »
Ci co kupią komputer od razu z Vistą SP1 mają łatwo. Proces integracji Visty z SP1 na jednej płycie jest niewiarygodnie trudny :(

Co w nim takiego trudnego?

Dołaczam się do pytania  ;D

W XP było troche łatwiej, ale tutaj też jest do zrobienia :P