TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Milestone 1 Video

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Marzec 2008, 12:17:58 »
XP się dało to i połączenie Visty z SP się da no i pewnie w 7 też się da ;)

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Marzec 2008, 21:35:22 »
W XP wystarczyła znajomośc kilku poleceń, integrował się tylko system z Service Packiem, w ciągu 15 minut wszystko było gotowe do wypalenia, sam wiele razy tak robiłem, ręcznie bez Nlite. W Viście z tego co wyczytałem w obrazie instalacyjnym zapisuje się cała zawartość dysku i konfiguracja wraz z programami które zainstalowaliśmy. Jeżeli chcemy zintegrować sam system to pozostaje instalacja czystej kopii + Virtual PC. Będzie to trwać godzinami :(

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Marzec 2008, 18:34:14 »
Czyli Vista pokazała jaka jest nowa i lepsza ;) oby z 7 nie było takich problemów

ziebal

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Marzec 2008, 22:06:51 »
Czyli Vista pokazała jaka jest nowa i lepsza ;) oby z 7 nie było takich problemów

W kwestii dystrybucji poprawek jest lepsza. Mam na serwerze domenowym Windows Server 2008 i Windows Server Update Services i aktualizacja stacji roboczych na Viscie dziala bardzo dobrze  :)

Odp: Milestone 1 Video
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Marzec 2008, 23:49:50 »
Nie mówie że instalacja z pliku Wim jest zła. Niedawno instalowałem bratowej Viste na nowym lapku. Po 30 minutach system już działał. W Xp trochę dłużej by to trwało. Wadą takiego rozwiązania jest to że trudno się dobrać do takiego pliku wim i dodać poprawki itp.