TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza

Offline veed

Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« dnia: 19 Luty 2009, 19:41:27 »
Bardzo dobry artukuł przedstawiający wydajność w7 oraz wisty w najnowszych grach.
http://www.gry-online.pl/S040.asp?ID=68&STR=1

Offline sCooBy^

  • *****
  • 1190
  • GG: 9706662
Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Luty 2009, 13:21:38 »
Bardzo dobry artukuł przedstawiający wydajność w7 oraz wisty w najnowszych grach.
http://www.gry-online.pl/S040.asp?ID=68&STR=1

"W przypadku 3DMark Vantage mamy do czynienia z pierwszym zawodem – benchmark w ogóle nie umożliwia przeprowadzenia testów pod Windowsem 7. Uruchomienie aplikacji skutkuje tylko otwarciem okna aplikacji i wyświetleniem napisu: Initialising GUI. Cierpliwi mogą czekać w nieskończoność."

Buhahaha - Co za lamy ;)

Zapraszam do grupy "Windows 8 pre-release testers group" na Facebook

Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Luty 2009, 13:35:10 »
Fakt, LAMY!!! xD Patrzcie na komentarze... żal dupę ściska jak jadą po Siódemce ludzie, którzy nawet nigdy jej nie instalowali :( A przecież to taki fajny systemik :)
« Ostatnia zmiana: 20 Luty 2009, 13:39:02 wysłana przez Jooseph »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Luty 2009, 15:05:36 »
Fakt, LAMY!!! xD Patrzcie na komentarze... żal dupę ściska jak jadą po Siódemce ludzie, którzy nawet nigdy jej nie instalowali :( A przecież to taki fajny systemik :)

Fajny... tak samo jak Vista. Na razie w7 to tylko jej ulepszona wersja.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Luty 2009, 15:47:52 »
Miałem Vistę długi okres czasu i uważałem ja za system bardzo dobry... Żadnych niechcianych bluescreenów... jedyne jakie wystąpiły przez półroczny okres jej używania były spowodowane moim overclockingiem... Nadal uważam, że na Viste psioczą te osoby, których sprzęt nie jest do tego systemu odpowiedni... Siódemka z kolei w ciągu kilku dni weszła na pierwsze miejsce na mojej liście najlepszych systemów od MS. Fakt, może i jest to ulepszona Vista... ale stwierdzenie, że 7 jest tak fajna jak Vista jest naciągane. Siódemka już w fazie Beta 1 jest na moim sprzęcie idealnie stabilna i sprawia jeszcze mniej kłopotów od Visty. Jeśli Microsoft niczego nie spieprzy to Windows 7 w dniu premiery będzie moim głównym celem w czasie balansowania między sklepowymi półkami ;) Pozdrawiam

Offline veed

Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Luty 2009, 16:19:01 »
a udało sie komuś uruchomić stalkera clear sky w 10.1 na w7??
Wydajnością w grach w7 nie szaleje ale lepsze to niz vista ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Luty 2009, 18:34:51 »
a mnie sie wydaje ze n takie testy jeszcze troche za wczesnie, a przynajmniej nie powinno sie narazie zadnej opinii wyrazac na stale. Duzo sie moze jeszcze zmienic. Osobiscie na moim laptopie przykladowo EVE Online na Win7 dziala zauwazalnie szybciej, podobnie z programami do obrobki dzwieku wiec wniosek "nic sie nie zmienilo" mysle ze jest troche na wyrost.

Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Luty 2009, 22:09:38 »
Mercor, podzielam Twoje zdanie :)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Luty 2009, 22:29:14 »
Na ta chwile duzo serwisow zaczyna "brac sie" za Windows 7, co jest oczywiste. Temat zaczyna byc topowy ;)

Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Luty 2009, 21:25:34 »
Dokładnie ;] Moim zdaniem to dobrze, ale irytują mnie komentarze na temat systemu napisane przez osoby, które z systemem nie miały styczności, a oceniają jedynie po testach.

Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Luty 2009, 14:29:22 »
te ich testy są beznadziejne nie tylko gracze się liczą. Poza tym jest to dopiero beta i nikt nie wie jak system będzie działał jak wyjdzie na rynek. Chłopaki już zrobili dużo roboty aby się tak starali do końca  ;D

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Windows Vista kontra Windows 7 okiem gracza
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Luty 2009, 15:10:00 »
Dokładnie ;] Moim zdaniem to dobrze, ale irytują mnie komentarze na temat systemu napisane przez osoby, które z systemem nie miały styczności, a oceniają jedynie po testach.

Wiekszosc osob ktore naskakiwaly na Viste nie widzialo tego systemu na oczach, a opinie bazowali na tym co pisalo na stronach z necie albo na jakilinux.pl i innych temu podobnych. Miejmy nadzieje ze z Win7 tak nie bedzie, ale chyba nie bo ogolnie jak narazie system przyjal sie bardzo dobrze jak na bete.