TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Migotanie paska zadan

Migotanie paska zadan
« dnia: 15 Luty 2009, 11:16:52 »
Czy tylko mi sie tak dzieje? To wyglada tak jakby pol szerokosci paska narzedzi migotala, dzieje sie to np gdy maksymalizuje firefoxa, ale nie za kazdym razem gdy to robie. Zeby przestal tak robic musze kliknac obojetnie gdzie na pasku narzedzi. Pozatym  mam jeszcze jeden problem z ff 3.0.6 poniewaz co jakis czas sam sie od-maksymalizuje (chyba poprawnym zwrotem jest "przywraca" ale jakos mi te slowo nie pasuje), a to jest uciazliwe.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Luty 2009, 14:19:38 »
jest proste rozwiązanie... usuń FF i zainstaluj opere i po kłopocie :D

Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Luty 2009, 15:42:25 »
jest proste rozwiązanie... usuń FF i zainstaluj opere i po kłopocie :D
Opera to krowa, strasznie obciaza system i nie jest otwarta, wiec jej juz podziekujemy ;]

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2009, 15:44:10 »
jest proste rozwiązanie... usuń FF i zainstaluj opere i po kłopocie :D
Opera to krowa, strasznie obciaza system i nie jest otwarta, wiec jej juz podziekujemy ;]

Ja tam lubie Operę. ::) I nie zdaje mi się że to krowa. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Itoto

Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Luty 2009, 15:50:33 »
Usuń całkowicie firefoxa: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=74599 i zainstaluj ponownie.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Luty 2009, 16:15:38 »
jak chcesz szybkiego i nieobciążającego to tylko Chrome ;D

Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Luty 2009, 21:47:48 »
Usuniecie (kompletne) nic nie dalo, jakies inne pomysly?

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Luty 2009, 23:11:10 »
przywracanie systemu... jak nic nie pomoże to reinstall, ale to już w ostateczności... więc jak mówiłem wczescie zrób przywracanie systemu :]

Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Luty 2009, 16:25:02 »
przywracanie systemu... jak nic nie pomoże to reinstall, ale to już w ostateczności... więc jak mówiłem wczescie zrób przywracanie systemu :]

ale tak bylo od samego poczatku, od zainstalowania win7 wiec to raczej nic nie da...nikomu innemu na ff tak sie nie dzieje?

Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Luty 2009, 21:51:16 »
Zauwazylem ze to nie jest problem tylko ff ale ogolnie maksymalizowania okien, moze byc to dlatego ze nie instalowalem sterow od grafiki (intel x3100) ?

Odp: Migotanie paska zadan
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Luty 2009, 00:31:46 »
no raczej, to coś z grafiką, spróbuj zarzucić karcie inne stery- ale żeby się FF sam ponownie otwierał po zminimalizowaniu to chyba nie ma nic do karty, ale do migotania paska stery mogą pomóc.