TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zakładki w miniaturkach w FF

Zakładki w miniaturkach w FF
« dnia: 14 Luty 2009, 01:03:31 »
Każdy chyba wie, że nowy IE pokazuje na nowym pasku zadań w miniaturce wszystkie swoje zakładki. Nie wie ktoś, czy są już jakieś dodatki do firefoxa które to robią?? Używam wprawdzie opery, ale ona ma zamknięte source i chyba tylko developerzy mogą to dorobić. Tymczasem przydałoby mi się to do firefoxa.


Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Zakładki w miniaturkach w FF
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Luty 2009, 01:20:09 »
przydałoby się i fo ff i do opery...
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Odp: Zakładki w miniaturkach w FF
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Luty 2009, 02:33:58 »
hmmmm firefox i opera wytoczyły sprawe do sądu za łamanie praw konkurencyjność podobno właśnie się tego tyczy  ;D
wiem o tym ze źródła dobreprogramy.ply  ;) to było dawno kiedy jak pierwsze wzmianki o nowym systemie zaczęły się pojawiać
« Ostatnia zmiana: 14 Luty 2009, 02:36:10 wysłana przez sir owca666 »
Nie istnieją niebiosa pełne chwały i piekło, w którym smażą
się grzesznicy. Tu i teraz jest dzień naszej męki! Tu i teraz -
dzień naszej radości! Tu i teraz - nasza szansa. Wybierz
więc dzień, tę godzinę!

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Zakładki w miniaturkach w FF
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Luty 2009, 17:33:19 »
hmm nie wiedziałem o tym choć staram się ten vortal regularnie odwiedzać ;) tak czy inaczej ta opcja powinna dotyczyć także pozostałych popularnych przeglądarek. Mimo że chyba FF i na pewno Opera moją własne wbudowane podglądy zakładek to są chyba raczej mało wykorzystywane przez użytkowników.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX