TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Zmiana tapety na podstawową

Zmiana tapety na podstawową
« dnia: 12 Luty 2009, 21:37:16 »
Mam problem z Windowsem 7. Nie mogę zmienić tapety na jakąś podstawową (ta która jest już od razu w Windowsie). Gdy zmieniam styl, to tapeta się nie zmienia, jest czarna. Miniaturki zdjęć (ustawione jako "Duże ikony") nie wyświetlają się. Trzeba zmienić ich rozmiar, a potem znów przełączyć na "Duże ikony", jednakże gdy się odświeży to znów ich nie widać. Foldery ustawione jako "Duże ikony" wyświetlane są w złej jakości (wyraźnie widoczne piksele).

Komputer skanowany NODem, TuneUp Utilities 2009 (naprawianie błędów rejestru), CCleaner oraz zrobiłem przywracanie systemu.
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 21:28:09 wysłana przez Mirahz »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2009, 21:43:21 »
Czarna tapeta świadczy o zakończeniu okresu próbnego Twojej kopii Windowsa. Czy tak jest?

Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2009, 21:59:04 »
Moj system powinien byc wazny do sierpnia.

edit: Wasnie zauwazylem, ze wylaczyla mi sie sama mozliwosc pisania polskich znakow.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2009, 22:01:19 wysłana przez polak111 »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Luty 2009, 22:06:55 »
Polskie znaki możesz sobie włączyć w Panelu Sterowania w opcjach regionalnych.

Sprawdź czy jest aktywowany.

Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Luty 2009, 22:10:32 »
System zainstalowalem i aktywowalem ok. miesiac temu. Wszystko chodzilo cacy az do dnia dzisiejszego.

Polskie znaki mialem caly czas wlaczone, a teraz sie same wylaczyly, a w ustawieniach sa niby zaznaczone, ale w praktyce ich nie ma.
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2009, 22:12:55 wysłana przez polak111 »

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Luty 2009, 22:13:41 »
To zmień na inny a później ustaw Programistki.

Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Luty 2009, 22:15:56 »
Nic to nie dalo. Nadal nie mam polskich liter. Przed chwila rowniez zauwazylem, ze nie mam mozliwosci przywracania systemu. Caly system mi sie sypie...

Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Luty 2009, 09:56:40 »
Już po problemie. Zrobiłem format.

Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Luty 2009, 14:27:20 »
mogłeś to zgłosić do MS'u, w końcu jesteś beta testerem  ;)
robiąc formata na pewno nie rozwiązałeś problemu  :)

Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Luty 2009, 20:05:54 »
mogłeś to zgłosić do MS'u, w końcu jesteś beta testerem  ;)
robiąc formata na pewno nie rozwiązałeś problemu  :)
Nie on ma rozwiązywać , problemy a co jedynie jak mu się zachce to może feedback napisać i to ms głowa w tym ,żeby to rozwiązać .

Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Luty 2009, 00:52:49 »
Problem siedzi na moim pendrivie. Jest tam jakis syf, który po prostu tak chrzani system. Dziś, na świeżym Windowsie stało się tak samo jak na poprzednim systemie, ale w porę zareagowałem i zrobiłem przywracanie. Na szczęście zdążyłem.

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Problem z Windowsem
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Luty 2009, 14:28:59 »
Dla mnie też czasami robi się tak z polskimi znakami i ze znakami interpunkcyjnymi ale samo się naprawia po jakimś czasie.
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.