TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Odzyskiwanie skasowanych plików-pomocy, pilne!

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odzyskiwanie skasowanych plików-pomocy, pilne!
« dnia: 11 Luty 2009, 16:39:25 »
Sprawa ma się tak:
Skasowałem plik MS Office Word 2007 mający około 50 stron i nadpisałem ok.5 stronowym.
W jaki sposób mogę odzyskać te 40-45 stron nie nadpisanych?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź!

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Odzyskiwanie skasowanych plików-pomocy, pilne!
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Luty 2009, 21:39:26 »
Pliki które zostały nadpisane chyba są nie do odzyskania.

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Odzyskiwanie skasowanych plików-pomocy, pilne!
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2009, 22:02:09 »
Mozesz sprobowac programami typu GetDataBack for NTFS, sprawdz czy wykryje Ci ten plik jako "zwyczajny" czy jako "zagubiony", jesli jako zagubiony to jest szansa odzyskac poprzednia wersje. Kiedys cos takiego robilem, udalo sie odzyskac plik, ale bez polowy zawartosci...nie wiem czy sie uda bo ten program wlasciwie nie do tego sluzy, ale sprobowac mozesz.

Offline pionner

  • *****
  • 662
  • piąty pancerny ;)
Odp: Odzyskiwanie skasowanych plików-pomocy, pilne!
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Luty 2009, 22:26:34 »
odzyskałem 21 stron ;D

Odp: Odzyskiwanie skasowanych plików-pomocy, pilne!
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Luty 2009, 22:44:01 »
da się wszystko odzyskać - DataRecovery , MediaRecovery , tak odzyskałem pare set zdjęc które skasowałem bagatela rok temu i nadpisywałem innymi plikami dysk twardy , jednak to jest tak że jest to jedynie echo magnetyczne a program je odczytuje i próbuje uzupełnić i czasami się to udaje . Wiadomo za pomocą danego algorytmu wystarczą w dane , czątka echa i typ pliku i algorytm dopisze reszte i wszystko jest do odzyskania , lecz jest to kewstia czasu i kosztów a to może trwać miesiącami i kosztować dziesiątki tysięcy , to jest drastyczne ale może da sie odzyskac darmowo , lub po niższej stawce - ale może to nieopłacalne w stosunku do wartości tego pliku ;p