TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

.:Amiga:.

QkiZ

Odp: .:Amiga:.
« Odpowiedź #60 dnia: 18 Marzec 2009, 20:47:40 »
Heh stare dobre czasy, łezka się w oku kręci. Ja przestałem się bawić Amigą gdzieś w 1998/99roku. Parę lat później bawiłem się przez emulator. Przypomnieliście mi o tym, aż mnie chętka wzięła żeby się tym pobawić. Ciekawe czy WinUae poleci na W7 ;)
Gdzie można złapać jakieś dobre obrazy hdd z zainstalowanym i odpicowanym Workbenchem? Albo może z Opusem Magellanem :) Rozwija się Opus jeszcze?  ::)
directory opus jest też na win. nie za darmo, ale można na 3 miesiące zerejestrować na próbę. lepszy niż explorator win i lepiej spełnia jego funkcję. na linuksie używam Worker'a, który jest klonem Directory Opus 4.x

Odp: .:Amiga:.
« Odpowiedź #61 dnia: 18 Marzec 2009, 21:24:42 »
dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=11039&PowerDev+Meeting+#6++nie+tylko+dla+Amigowcow
« Ostatnia zmiana: 11 Czerwiec 2010, 17:49:17 wysłana przez Mirahz »

Odp: .:Amiga:.
« Odpowiedź #62 dnia: 18 Marzec 2009, 22:17:56 »
directory opus jest też na win.

A tak, widziałem swego czasu, jakoś nie przypadł mi do gustu.
Parówkowy skrytożerca ;)