TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Windows 7 na 256 RAM!!

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2009, 18:59:27 »
tylko że to najwyższa półka ;p tutaj rzeczywiście z tego co luknąłem już jest konkurencja cenowa dla AMD...

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Luty 2009, 19:05:27 »
Dobra ale do czego aż takie procki desktop czy server bo na desktop nadal zwykłe c2d wystarczy mało co wykorzysta 4 jaja albo wiecej...

Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Luty 2009, 19:14:08 »
gregor_y - a po co ludzie kupują lamborgini skoro i tak nie będą jeździli szybko ? Wątpie że każdy posiadacz lamborgini chociaż raz w życiu jechał max speed ;p

Ale swoja drogą - teraz mam lapsa i mam podlączony zew. monitor . Włanczam visual c++ na główny, virtual pc ( co bym całego kompa nie zawiesił jak byka w kodzie zrobie ;p )na zewnętrznym , i jakiś serial czy film w hd na telewizor rzucam i przyznam ze nie chodzi to tak jak bym chciał , a w szczególności jak włącze film hd to w ogóle mi długo kompiluje . Moje mażenie to piec/mac 2procki po 2-4 rdzenie , xeonki i 4 monitory ;d No fakt może jestem lekkim geekiem i nie każdy robi to z kompem co opisałem , ale cóż , macie przykład wykorzystania sprzętu ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Luty 2009, 19:19:51 »
No fakt może jestem lekkim geekiem i nie każdy robi to z kompem co opisałem , ale cóż , macie przykład wykorzystania sprzętu ;p

Cenzura powina byc na forum w koncu dzieci też tu wchodzą...  ;D

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Luty 2009, 19:28:16 »
a moim zdaniem takie procki sa po to by mieć komputer na lata ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Luty 2009, 19:30:13 »
a moim zdaniem takie procki sa po to by mieć komputer na lata ;p

Buahahaha...to samo mówili o moim pierwszym kompie za 6k z PII :)

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Luty 2009, 19:45:18 »
a moim zdaniem takie procki sa po to by mieć komputer na lata ;p

Buahahaha...to samo mówili o moim pierwszym kompie za 6k z PII :)

to przepłaciłeś ;] mój kumpel w 2000 roku miał kompa na pIII za ponad 2000zł ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Luty 2009, 19:58:10 »
to przepłaciłeś ;] mój kumpel w 2000 roku miał kompa na pIII za ponad 2000zł ;p

Wiem ale to wtedy był szczyt technologi miał wystarczyc na lata buehehe...dlatego teraz kupuje sprzet ze sredniej półki i podkrecam...

Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Luty 2009, 20:09:20 »
ja za 5k kupiłem celerona 333 ;d Ale wsumie gregor_y to kupiłem 2 lata temu mojego lapsa za 4,5k i może nie ma blue ray i duzego dysku , ale patrząc na gfx ,procek , czy monitor ( w szególności na niego ) to ten komputer nadal jest z wyrzszo/średiej półki

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Luty 2009, 20:10:23 »
no pentium II to nie była ta najwyższa półka więc... śmiem uważać że przepłaciłeś... procek który ma 3 lata żeby spadł tak na dzióbek że komp z jego nowszą wersją jest o niebo tańszy? no nie wiem... chociaż.. diabli wiedzą... kiedyś to było inaczej ;p
_____________________
→lukas_gab to chyba w lapku xD bo celeron to najniższa półka w intelu ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Luty 2009, 20:18:29 »
no pentium II to nie była ta najwyższa półka więc... śmiem uważać że przepłaciłeś... procek który ma 3 lata żeby spadł tak na dzióbek że komp z jego nowszą wersją jest o niebo tańszy? no nie wiem... chociaż.. diabli wiedzą... kiedyś to było inaczej ;p

12-13 lat temu kupiłem nie pamiętam to był mój pierwszy PC w zasadzie to rodzice kupili...

Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Luty 2009, 20:55:23 »
no pentium II to nie była ta najwyższa półka więc... śmiem uważać że przepłaciłeś... procek który ma 3 lata żeby spadł tak na dzióbek że komp z jego nowszą wersją jest o niebo tańszy? no nie wiem... chociaż.. diabli wiedzą... kiedyś to było inaczej ;p
_____________________
→lukas_gab to chyba w lapku xD bo celeron to najniższa półka w intelu ;p

Przepraszam ale nie skumałeś ;p W lapku mam c2d ;d

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Luty 2009, 20:57:51 »
Przepraszam ale nie skumałeś ;p W lapku mam c2d ;d

Ja też przestaje kumac coraz dziwniej piszę :)

QkiZ

Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Luty 2009, 10:46:39 »
... nie smieszy Cię ta histeria? ludzie zachwalają 7 tak jakby to było stabilniejsze i lżejsze od xp po 3 service packach xDDD
7 jest lepszym systemem od Linuxa pod każdym względem ale nie jest bez wad może byc?:)

chłopaku. mam pytanie: widziałeś w ogóle linuksa? czy tylko tak gadasz? win7 musisz specjalnie przygotowywać do 256 ramu. linuksa spokojnie zainstaluje i na mniejszej ilości pamięci. bez żadnych specjalnych chwytów.

chociaż szczerzę nie rozumiem czemu aż tyle liczą sobie za zwykłe częsci chamska polityka przypomina mi dystrybucje czesci do Amigi  >:(

Amiga to teraz sprzęt kolekcjonerski, a wszystko co jest kolekcjonerskie kosztuje

Offline gothmori

  • ***
  • 172
  • Windows śmierdzi skarpetkami mojej babci
Odp: Windows 7 na 256 RAM!!
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Luty 2009, 11:08:13 »
... nie smieszy Cię ta histeria? ludzie zachwalają 7 tak jakby to było stabilniejsze i lżejsze od xp po 3 service packach xDDD
7 jest lepszym systemem od Linuxa pod każdym względem ale nie jest bez wad może byc?:)

chłopaku. mam pytanie: widziałeś w ogóle linuksa? czy tylko tak gadasz? win7 musisz specjalnie przygotowywać do 256 ramu. linuksa spokojnie zainstaluje i na mniejszej ilości pamięci. bez żadnych specjalnych chwytów.



nie pisz tak bo Ci bana dadzą xD ja już się naraziłem xDDD tutaj nie wolno pisać źle o windowsie i dobrze o linuxie... reasumując windows to guano...


→lukas_gab to Ty mnie nie skumałeś ;p komputer z celeronem za 5000zł to nie możliwe... chyba że w laptopie ;p ponieważ celeron to najniższa półka... jest i druga opcja... że sam sobie składałeś za tyle..ale trzeba być windziarzem żeby składać kompa za 5000zł i wsadzić w niego celerona ;p
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2009, 11:10:39 wysłana przez gothmori »