TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Gadu Gadu a zużycie procesora.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Luty 2009, 18:38:50 »
hah... to jest GG beta nie? to co się dziwisz, pewnie jest tak zoptymalizowana, że aż tyle ramu zżera? Weź sobie 7.7 i gitara powinna być...

Ile ramu? 16mb to dużo...?

chyba 61mb xD (przejęzyczyłeś się)
7.7 pożera max 20mb :P

Offline Mefi

  • ***
  • 193
Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Luty 2009, 20:59:32 »
fakt to nowe gg je dużo pamięci :(
teraz mam włączone gadu i wcina mi od 44 656 do 50 +mb  :(
jak zrobić żeby chciało mniej jeść ;p ??

Dziękuje :)

Offline shprica

  • *
  • 28
  • :D
Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Kwiecień 2009, 12:25:17 »
zaladuj sobie zamiast gg aqq. swietny program, bardzo konfigurowalny, na wszystkie strony z klientem jabbera, gg, tlena. malo zasobozerny i poreczny. polecam

Offline orzech

  • ***
  • 199
  • Windows 7 Ultimate PL
Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Kwiecień 2009, 12:47:49 »
Dokładnie, od kiedy GG zaczęło mi pożerać 90% procka to wyj#$@lem ten syf i zainstalowałem AQQ. Szkoda że wcześniej o nim nie słyszałem, bo już dawno bym się przesiadł.
Intel Core Duo T2390 @ 1.86 GHz 1 MB L2 cache | 2GB DDR2 667 MHz | Intel GMA X3100 LCD CrystalBrite. | Windows 7 build 7600 activated.

Offline TonyM

  • ****
  • 471
  • Que te pasa man?
Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Kwiecień 2009, 22:43:16 »
Podobnie i ja mam tylko, że mi 55% xD, coś z tym nowym GG jest nie tak.

PS zawsze tak uważałem ;P

Offline Czujny

  • *****
  • 764
  • zast. red. prow. Komorkomania.pl
Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Kwiecień 2009, 23:27:57 »
ja miałem 60% ale w Task Manager'rze więcej pobierał mi Steam, gg było gdzieś daleko a poza tym nie czułem jakiegoś obciążenia.
Intel E5200| Palit GeForce 9600GSO 768mb DDRIII|2x2GB Kingston|at Windows 8 /// HTC Sensation EX

Offline Boss

Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #36 dnia: 17 Wrzesień 2009, 19:39:14 »
Powiem tylko tyle
GG to pseudo-komunikator dla pokemonów, trollów i dzieci neo !! Precz z Padu-Padu  >:(
Ludzie! Odinstalujcie GG i poznajcie alternatywy, obiecuję że nie będziecie rozczarowani. GG=masa reklam, zasobożerność, bardzo uboga funkcjonalność, beznadziejna pomoc itd. GG śmierdzi >:( Obrzydliwy komercyjny shit.
Pozdrawiam :)

Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Wrzesień 2009, 22:29:48 »
Ja używam Kadu pod windowsa i pyrka ładnie :D

Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Wrzesień 2009, 10:12:18 »
Program, który naprawia gadugadu: http://bk2.prv.pl/
U mnie spadło zużycie pamięci. No i reklam nie mam  ;D

Offline run3

Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Wrzesień 2009, 15:15:44 »
Hey

Dla wszystkich narzekających na zasobożerność gg.Osobiscie od dawna nie używam orginalnej aplikacji gg bo  szkoda mi nerwów ,wiec zaproponuję gglite.Prostacki program który obsługuje również tlena.A jeżeli potrzebujemy obrazki, flash działajacy w tle to prosze bardzo .Jeżeli tak prostacki program również by obsługiwał Skype to bym miał jeden i spokój ,ale cóż nie można mieć wszystkiego.
Mimo że ramu mam dużo wole nie instalowac aplikacji które ładują mi śmieci do systemu bez mojej zgody.
Pozdrawiam

Odp: Gadu Gadu a zużycie procesora.
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Wrzesień 2009, 00:54:20 »
Wyłączasz wszystkie nie potrzebne programy zużywające pamięć ram i jedziesz jeśli będzie się dalej zacinać to sprawdź czy tą pamięć 1,5gb masz zainstalowaną  ::)
Najlepszy portal i forum o chińskich telefonach z opisami i plikami do pobrania.