TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z odtwarzaniem muzyki - Windows 7

Problem z odtwarzaniem muzyki - Windows 7
« dnia: 05 Luty 2009, 15:59:43 »
Niestety nie mogę na Windowsie 7 słuchać muzyki. Pojawia mi się zawsze pewien komunikat  przy włączaniu jej na WMP. Podejrzewam ze to wina sterowników których nie mam. Instalowałem już dwa, lecz zawsze pojawiał mi się komunikat z błędem. Mam prośbe dalibyście mi jakieś linki do ściągnięcia tych sterowników (ale w miare dobrych).
« Ostatnia zmiana: 28 Luty 2009, 21:26:00 wysłana przez Mirahz »

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Luty 2009, 16:02:24 »
Niestety nie mogę na Windowsie 7 słuchać muzyki. Pojawia mi się zawsze pewien komunikat  przy włączaniu jej na WMP. Podejrzewam ze to wina sterowników których nie mam. Instalowałem już dwa, lecz zawsze pojawiał mi się komunikat z błędem. Mam prośbe dalibyście mi jakieś linki do ściągnięcia tych sterowników (ale w miare dobrych).


Po raz 10 powtarzam to samo :) Jak chcecie pomocy w kwestii sterownikow itd. wypadaloby podac model karty dzwiekowej\laptopa. Szklana kula aktualnie w serwisie jest  ;)

Odp: Muzyka
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Luty 2009, 16:07:28 »
Realtek AC'97 Audio To moja karta dźwiękowa

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2009, 16:10:40 »
Realtek AC'97 Audio To moja karta dźwiękowa

Yyy...i nie dziala? Dziwne, AC'97 napewno ma sterowniki w Win7. Sam takiej uzywalem na Win7 z tym ze pod USB. Ktos jeszcze na forum ma taka karte ?

Offline umcs

  • ***
  • 229
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Luty 2009, 16:11:11 »
http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=23&PFid=23&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Wypróbuj najpierw te do Visty a jak nie zadziałają to te do XP. A może to wina kodeków... nie wiem, nie znam się... ehehe
Uczyłem się indyjskich tradycji, szukałem wyciszenia, ćwiczyłem jogę, uczyłem się "Kamasutry", spróbowałem herbatę "Lipton" i zdecydowałem dalej PIĆ WÓDKĘ.

Odp: Muzyka
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty 2009, 17:06:29 »
Udało mi się zainstalowac sterowniki i jest  teraz prawie wszystko ok. Opócz jednej rzeczy, pojawia mi się komunikat "Server execution failed"
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2009, 17:14:54 wysłana przez krzychulak1 »

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Muzyka
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Luty 2009, 17:12:33 »
Spróbuj inny odtwarzaczem np. Winampem...
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Muzyka
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2009, 15:40:47 »
JA miałem, ze 7 nie zainstalowa łsterowników, do mojej karty.
Z płyty nie czytało sterowników, jedyny sposób jaki podziałał, to instalacja przez Menedżer Urządzeń  :P