TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Ankieta

Na jakim systemie rzebywasz najwięcej czasu?

DOS
Linia Windows 9x i Windows 1-3
Linia NT, Windows 2000 i starsze
Windows XP
Windows Vista
Windows 7
Serwerowe edycje Windowsa
Linux
Mac OS X
Mac OS Classic
Inne

System na którym przebywamy najwięcej czasu.

ziebal

Odp: System na którym przebywamy najwięcej czasu.
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Luty 2009, 17:39:30 »
Screen nie dziala niestety, cos sie ryplo ;)

otofotki.pl zmienia serwer... :)

Odp: System na którym przebywamy najwięcej czasu.
« Odpowiedź #31 dnia: 05 Luty 2009, 19:43:08 »
Wirtualizacja na Macu jest dużo lepsza niż ta na Windows :)
Przedewszystkim sobie pograsz - jest obsługa DirectX i OpenGL na systemach - gościach :)

Hmm, to takie lipne 3D jak w VMware 6.5, czy coś na czym będe mógł naprawdę się pobawić ? :P

ziebal

Odp: System na którym przebywamy najwięcej czasu.
« Odpowiedź #32 dnia: 05 Luty 2009, 19:58:51 »
Wirtualizacja na Macu jest dużo lepsza niż ta na Windows :)
Przedewszystkim sobie pograsz - jest obsługa DirectX i OpenGL na systemach - gościach :)

Hmm, to takie lipne 3D jak w VMware 6.5, czy coś na czym będe mógł naprawdę się pobawić ? :P
'

Obsługa DirectX 9 z Pixeal Shader w wersji 2.

Odp: System na którym przebywamy najwięcej czasu.
« Odpowiedź #33 dnia: 05 Luty 2009, 19:59:44 »
Ziebal , wiem jak to działa , bo pracowałem na makach - nieodparady jestem juz ładnych lat na forum makowym i wiesz sam na jakim ;p z tym , że ta wirtualizacja i tak jest mniej wydajna niż natywne postawienie -teraz to nie problem bo na quad maku wszystko pójdzie ale za 2 lata przy nowych grach , każdy punkt wydajności na cene złota ;p Ale i tak pewnie skoncze z tym makiem  , kwestia siana .