TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mac OS X na PC?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Luty 2009, 13:46:09 »
@Mercor sciągnołem wersje TOH_x86 botuje itd... próbowałem na VirtualBox ale niestety nie idzię...zobacze jeszcze na VM workstation...jak nie to chyba 7 bedzie musiał wyleciec...ehh 2 komp by się przydał hm...

A dualboota nie chcę...chyba poczekam pare lat jak 7 zdechnie... :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Luty 2009, 15:39:11 »
Sciagniecie TOH`a czy innej edycji nie wystarcza, musisz stworzyc swoja wlasna plyte instalacyjna tzn. wyposazyc obraz z instalatorem w odpowiednie rozszerzenia kernela dla Twojego sprzetu zeby instalator wogole sie uruchomil:) troche to skomplikowane ale jak sie posiedzi to okazuje sie ze da sie to zrobic ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Luty 2009, 15:46:22 »
Sciagniecie TOH`a czy innej edycji nie wystarcza, musisz stworzyc swoja wlasna plyte instalacyjna tzn. wyposazyc obraz z instalatorem w odpowiednie rozszerzenia kernela dla Twojego sprzetu zeby instalator wogole sie uruchomil:) troche to skomplikowane ale jak sie posiedzi to okazuje sie ze da sie to zrobic ;)

Dzieki ale to jak wróce do domowego kompa po 20:00 jakos bede hm...wiec może jutro napisze co i jak :)

Troche czytałem i nie wiem czy opłaca się kaleczyc Mac OS X na PC mimo że możliwe jest odpalenie to prawie zawsze coś nie działa albo grafika,dzwiek,siec...hm...
« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2009, 15:52:19 wysłana przez gregor_y »

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Luty 2009, 16:05:50 »
Fakt, ciezko jest zlozyc w pelni sprawny system ktory obsluguje 100% sprzetu. Ale jak sie juz uda to smiga naprawde bardzo dobrze :)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Luty 2009, 11:22:06 »
OK mimo moich prób na moim PC nie chciało się zainstalowac :( czekam na to http://leo4all.com/

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Luty 2009, 21:32:25 »
Jeśli chodzi o zabawy Mac OS na VM to Kalyway 10.5.2 zadzialał mi pod VMware 6.5

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Luty 2009, 21:42:16 »
Jeśli chodzi o zabawy Mac OS na VM to Kalyway 10.5.2 zadzialał mi pod VMware 6.5

Dzieki za info...

Hm a jakies specjalne ustawienia czy nic VM 6.5? chodzi o to czy przestawiałes cos czy ruszyło po prostu na VM 6.5 bo ja z wersją TOH walczyłem cały dzien i nic już myślałem że odpale na VB szło lepiej niż na VM :(

Ale i tak chciałem zainstalowac na PC nie emulatorze...chociaż teraz jak 7022 zainstalowałem formatu sensu nie ma robic...
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2009, 21:44:56 wysłana przez gregor_y »

MSIKT6V

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #37 dnia: 10 Luty 2009, 00:04:59 »
Próbowałem zainstalować iDeneb ale jakoś nie chciało iść, bo na samym początku instalacji na tym jabłuszku pokazywał się znak zakazu. :(

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #38 dnia: 10 Luty 2009, 12:04:07 »
Próbowałem zainstalować iDeneb ale jakoś nie chciało iść, bo na samym początku instalacji na tym jabłuszku pokazywał się znak zakazu. :(

Znak zakazu oznacza problem instalatora z obsluga Twojego chipsetu. Nie lapie zadnej aktywnej partycji, czyli sterownik IDE lub SATA nie chodzi ( blad "still waiting for root device" ), musisz do instalatora dodac odpowiednie rozszerzenia kernela.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #39 dnia: 22 Luty 2009, 19:29:46 »
Przetestowałem iDeneb, wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i mam teraz ochote kupić sobie maca. ;D Wszystko dobrze działało tzn. grafa, dźwięk, wi-fi(!). Nie działała tylko mysz na PS2, ale to małe piwo. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Luty 2009, 20:36:08 »
Przetestowałem iDeneb, wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i mam teraz ochote kupić sobie maca. ;D Wszystko dobrze działało tzn. grafa, dźwięk, wi-fi(!). Nie działała tylko mysz na PS2, ale to małe piwo. ;)

Hehe, gratuluje ;) a PS2 mozna "naprawic" bez najmniejszego problemu, wystarczy dodac jedno rozszerzenie kernela i po klopocie.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Luty 2009, 21:58:45 »
Przetestowałem iDeneb, wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie i mam teraz ochote kupić sobie maca. ;D Wszystko dobrze działało tzn. grafa, dźwięk, wi-fi(!). Nie działała tylko mysz na PS2, ale to małe piwo. ;)

Hehe, gratuluje ;) a PS2 mozna "naprawic" bez najmniejszego problemu, wystarczy dodac jedno rozszerzenie kernela i po klopocie.

Wiem, ziebal mi już to powiedział, ale nie zadziałało. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #42 dnia: 23 Luty 2009, 15:04:50 »
To proboj innego rozszerzenia ;) Sa 3 wersje, 2 od roznych modeli Mac`ow i jedna modyfikowana.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #43 dnia: 23 Luty 2009, 17:30:34 »
To proboj innego rozszerzenia ;) Sa 3 wersje, 2 od roznych modeli Mac`ow i jedna modyfikowana.

Mógłbyś mi dać te linki do tych rozszerzeń? Bo próbowalem tylko jednego, a wioęcej nie mogę znaleźć. :)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Luty 2009, 00:33:12 »
O ile sie nie myle sa na www.insanelymac.com , wpisz PS2 to Ci wyszuka kilka tematow ;)