TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mac OS X na PC?

Offline japan

  • ***
  • 142
  • the Lizard King
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Luty 2009, 22:43:12 »
Chodziło o to ze kasa piechotą nie chodzi więc mam zaoszczędzić i kupić tanszego grzejnika ;p

Z ciekawosci ile razy czytałes zeby zrozumiec bo tbgkol chyba nadal czyta wiec sprawdzimy róznice w inteligencji  :D

1.5 , przeczytałem raz, zaczełem drugi i w połowie zrozumiełem co wtedy przeczytałem ;p Więc nie za dużo ;p troche dedukcji i sie ludzie gubią ;p

Gratulacje co do twojego konkurenta tbgkol zrozumiales w koncu?:)

A może powinniśmy policzyć twój iloraz inteligencji na podstawie prawidłowego stosowania znaków interpunkcyjnych? Słabo byś chyba wypadł wtedy ;D

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Luty 2009, 23:04:24 »
A może powinniśmy policzyć twój iloraz inteligencji na podstawie prawidłowego stosowania znaków interpunkcyjnych? Słabo byś chyba wypadł wtedy ;D

A licz sobie mi to rybka :) ważne że innych denerwuje wiecej minusów  :D

Tym bardziej moja pisownia to nie wada to system obrony...nigdy nie musiałem porzyczac zeszytów ani notatek bo tylko ja moge się doczytac wiec to jest raczej oznaka inteligencji...  :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Luty 2009, 23:22:13 »
Gratulacje co do twojego konkurenta tbgkol zrozumiales w koncu?:)

Tak zrozumiałem, ale szczerze ci wspólczuje jak ty piszesz. ;D Biedne te twoje nauczycielki od polskiego... :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Luty 2009, 23:26:05 »
Tak zrozumiałem, ale szczerze ci wspólczuje jak ty piszesz. ;D Biedne te twoje nauczycielki od polskiego... :D

Spoko pisze jak lekarz :) a ja ci szczerze współczuje szybkosci w rozumieniu  :D a nauczycielki miały ubaw... ;D

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Luty 2009, 23:32:10 »
Spoko pisze jak lekarz :) a ja ci szczerze współczuje szybkosci w rozumieniu  :D a nauczycielki miały ubaw... ;D

Tak ci powiem raz na jutro: chłopie obrażaj wszytskich, ale nie moich rodziców(są lekarzami). ;) A co do rozszyfrowania tekstu, to ci powiem, że naprawdę trudno było odszyfrować twój tekst. ;D
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2009, 23:40:28 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Luty 2009, 11:50:29 »
Tak ci powiem raz na jutro: chłopie obrażaj wszytskich, ale nie moich rodziców(są lekarzami). ;) A co do rozszyfrowania tekstu, to ci powiem, że naprawdę trudno było odszyfrować twój tekst. ;D

Widze że twój umysł nie zrozumiał że zartowałem z tą pisownią wiem że to wada ale jak lekarz ci napisze na recepcie coś to się na 90% nie doczytasz... :)

Co do twoich rodziców tak telepatycznie dowiedziałem się że masz rodziców lekarzy pewnie psychologów(i robię sobie żarty z ich pisowni...) to by wiele tłumaczyło w twoim przypadku...szybkiego powrotu do zdrowia życze jak i róznież ukłony dla rodziców i respect jesli naprawde są dobrymi lekarzami...

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Luty 2009, 12:40:38 »
Złe odgadłeś. ;) Nie są psychologami. ;) A co do pisowni to wiem, że naprawdę trudno jest sie po nich doczytać co napisali. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Luty 2009, 14:06:00 »
No, tak wiec czytajac powyzsze 10 postow mysle ze kazde watpliwosci na temat instalacji Mac Os na PC zostaly rozwiane LOL ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Luty 2009, 14:12:43 »
No, tak wiec czytajac powyzsze 10 postow mysle ze kazde watpliwosci na temat instalacji Mac Os na PC zostaly rozwiane LOL ;)

Wiesz nawet jesli zainstaluje na PC to nie bedzie to samo chce po prostu troche popatrzec jesli się uda...może kupie Maca...ale taki sam plan miałem kupując nową Amigę ale niezdecydowalem się...

A wlasnie przeglądałem strone Apple angielską i sprawdzałem ceny nieco drogo za taką samą cene mogę miec super laptopa z Vista albo zrobic upgrade w moim PC za 1000zł czyli procek 4 jajowy,8gb ramu i nową karte hm np 4850 niskie użycie prądu :)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Luty 2009, 14:14:36 »
No, tak wiec czytajac powyzsze 10 postow mysle ze kazde watpliwosci na temat instalacji Mac Os na PC zostaly rozwiane LOL ;)

Wiesz nawet jesli zainstaluje na PC to nie bedzie to samo chce po prostu troche popatrzec jesli się uda...może kupie Maca...

A wlasnie przeglądałem strone Apple angielską i sprawdzałem ceny nieco drogo za taką samą cene mogę miec super laptopa z Vista albo zrobic upgrade w moim PC za 1000zł czyli procek 4 jajowy,8gb ramu i nową karte hm np 4850 niskie użycie prądu :)

wiem, sprzet Apple jest strasznie drogi. ale powiem Ci ze mimo wszystko, pomimo slabszych parametrow Mac`i potrafia chodzic sporo szybciej niz duzo mocniejszy PC. Mysle ze to kwestia systemu i dopasowania do siebie podzespolow. Zainstaluj sobie na PC, pokorzystaj, jak sie spodoba to kto wie, moze sie skusisz na Maca :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Luty 2009, 16:07:20 »
wiem, sprzet Apple jest strasznie drogi. ale powiem Ci ze mimo wszystko, pomimo slabszych parametrow Mac`i potrafia chodzic sporo szybciej niz duzo mocniejszy PC. Mysle ze to kwestia systemu i dopasowania do siebie podzespolow. Zainstaluj sobie na PC, pokorzystaj, jak sie spodoba to kto wie, moze sie skusisz na Maca :)

Tyle, że to chyba i tak bez znaczenia, bo sporo osób i tak instaluje Windę na Macach od kiedy jest taka możliwość. ;)
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline Mercor

  • *****
  • 557
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Luty 2009, 16:13:07 »
wiem, sprzet Apple jest strasznie drogi. ale powiem Ci ze mimo wszystko, pomimo slabszych parametrow Mac`i potrafia chodzic sporo szybciej niz duzo mocniejszy PC. Mysle ze to kwestia systemu i dopasowania do siebie podzespolow. Zainstaluj sobie na PC, pokorzystaj, jak sie spodoba to kto wie, moze sie skusisz na Maca :)

Tyle, że to chyba i tak bez znaczenia, bo sporo osób i tak instaluje Windę na Macach od kiedy jest taka możliwość. ;)

Ponoc Winda na Mac`ach chodzi lepiej niz na popularnych "skladakach" - ale to tylko ponoc, na swoim nie instalowalem wiec nie potwierdze  ;)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Luty 2009, 16:25:53 »
Ponoc Winda na Mac`ach chodzi lepiej niz na popularnych "skladakach" - ale to tylko ponoc, na swoim nie instalowalem wiec nie potwierdze  ;)

Hmmm. Chyba ziebal instalował... Może się wypowie? ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2009, 16:31:41 wysłana przez tbgkol »
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

ziebal

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Luty 2009, 16:33:37 »

Hmmm. Chyba ziebal instalował... Może się wypowie? ;)


Windows Server 2008 działa bardzo ładnie :)
Niestety nie mam zwykłego PC o podobnych parametrach, więc porównać nie mogę.
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2009, 16:35:55 wysłana przez ziebal »

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Luty 2009, 19:45:45 »
Testowałem Kalyway 10.5.2, ja jakoś nieswojo się pod MacOS czułem, ale i tak mnie wzieła chęć na kupno orginalnego Maca.