TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Mac OS X na PC?

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Mac OS X na PC?
« dnia: 04 Luty 2009, 16:44:22 »
Witam pytanko czy ktoś odpalił ten system na PC? tak lub nie wystarczy + info o kompie resztą zajmę się sam z góry dzieki :)

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2009, 16:48:52 »
Odpaliłem przerobioną wersje pod ThinkPad R61 - jednak nie umiał obsłużyć , mojej karty graficznej i ultrabay i wielu wielu rzeczy a przy próbie pogłośnienia klawiszem funkcyjnym głosu robił kernel panic więc wyleciał ... Innym słowem miotły do zamiataczy , osx dla maców a vista dla thinkpadów ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2009, 16:51:03 »
Mam wysokie nadzieje w koncu Amiga OS na PC zainstalowałem zmodyfikowana wersja ale dało się  ;D

ziebal

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2009, 17:33:30 »
Tak, ja zainstalowałem... Laptop HP, dystrybucja iDeneb...

Dzialało wszystko oprocz karty do WiFi...

http://www.osx86project.org/

Tak mi się spodobało, że jestem już właścicielem Maca...

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Luty 2009, 19:27:18 »
Ja też zainstalowałem i wszystko działa, łącznie z kartą wi-fi (ASUS WL-167g) U mnie zasadniczo poszło całkiem gładko, chociaż początki były ciężkie :)

ziebal jaki model? :P

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Luty 2009, 19:39:19 »
Laptop HP jest na użytku siostry wiec raczej ekspertymentował nie bede ma Viste i jest zadowolona :)

Hm wiec zostaje mój blaszak :)

ziebal

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Luty 2009, 20:03:04 »

ziebal jaki model? :P


Mac Pro  ;)

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Luty 2009, 21:04:26 »
jednak mac na macu to co innego jak mac na piecu ;p Ja osobiście jak kasa będzie to kupuje pro;p bo imaca nie - zbyt mała sposobnośc upgrade i nie podłączy się wiele monitorów . Albo MacPro , albo piecowy kombajn z 7 za polowe ceny ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Luty 2009, 21:08:49 »
Albo MacPro , albo piecowy kombajn z 7 za polowe ceny ;p

Kasa piechotą nie chodzi najlepszy wybór :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Luty 2009, 21:14:28 »
Kasa piechotą nie chodzi najlepszy wybór :)

Chlopie, czytam to już 5 raz i nadal nie rozumiem co ty naisałeś. :D
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Luty 2009, 21:31:00 »
Chlopie, czytam to już 5 raz i nadal nie rozumiem co ty naisałeś. :D

Hm i dobrze przeczytaj jeszcze 5x5=25 razy...  ;D

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Luty 2009, 21:44:56 »
Chodziło o to ze kasa piechotą nie chodzi więc mam zaoszczędzić i kupić tanszego grzejnika ;p


Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Luty 2009, 22:20:34 »
Chodziło o to ze kasa piechotą nie chodzi więc mam zaoszczędzić i kupić tanszego grzejnika ;p

Z ciekawosci ile razy czytałes zeby zrozumiec bo tbgkol chyba nadal czyta wiec sprawdzimy róznice w inteligencji  :D

Mam 1 pytanko Mac OS X bardziej lubi radki czy nvidie? bo jak grafika bedzie bez acceleracji to sensu nie ma...

Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Luty 2009, 22:21:29 »
Chodziło o to ze kasa piechotą nie chodzi więc mam zaoszczędzić i kupić tanszego grzejnika ;p

Z ciekawosci ile razy czytałes zeby zrozumiec bo tbgkol chyba nadal czyta wiec sprawdzimy róznice w inteligencji  :D

1.5 , przeczytałem raz, zaczełem drugi i w połowie zrozumiełem co wtedy przeczytałem ;p Więc nie za dużo ;p troche dedukcji i sie ludzie gubią ;p

Offline gregor_y

  • *****
  • 1313
  • Ten użytkownik jest zabanowany na zawsze
Odp: Mac OS X na PC?
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Luty 2009, 22:22:53 »
Chodziło o to ze kasa piechotą nie chodzi więc mam zaoszczędzić i kupić tanszego grzejnika ;p

Z ciekawosci ile razy czytałes zeby zrozumiec bo tbgkol chyba nadal czyta wiec sprawdzimy róznice w inteligencji  :D

1.5 , przeczytałem raz, zaczełem drugi i w połowie zrozumiełem co wtedy przeczytałem ;p Więc nie za dużo ;p troche dedukcji i sie ludzie gubią ;p

Gratulacje co do twojego konkurenta tbgkol zrozumiales w koncu?:)