TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

[fake] Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!

[fake] Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« dnia: 01 Kwiecień 2008, 17:40:52 »
Dzięki znajomościom w Microsofcie udało mi się zdobyć screena wewnętrznego buildu Windows 7 oznaczonego numerkiem 6792 (pełny tag: 6792.winmain.lab4.080401-666). Na poniższym screenie widzimy ciekawe zmiany. Jako domyślną tapetę mamy tu rolnika trzymającego wiadro. Według przedstawicieli Microsoftu jest to zapracowany polski rolnik, ma być to symbol roboty włożonej w ten system. Ta tapeta znajdzie się w finalnym produkcie. Widzimy także wersje 7.0 i nowe jądro MinWin które zajmuje 4 Kb i pozwala odpalić system na kalkulatorze. Zmieniono także Aero (ramka okna rzuca się mniej w oczy) i zintegrowano sidebar z explorerem podobnie jak w Longhornie.

Oto screen:

« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2008, 18:03:17 wysłana przez ziebal »

ziebal

Odp: Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwiecień 2008, 20:20:41 »
wiadro

Jakbyś tego nie napisał, to bym uwieżył  ;) Wiem, że masz jakąś dziwną manię na punkcie wiadra...

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2008, 14:04:14 »
A na screenie umieszczonym w pierwszym poście mamy na pasku Toruń  ???  :o

Odp: Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2008, 16:17:23 »
To był taki mały żarcik na 1 Kwietnia. Screena zrobiłem w 5 minut :D A co do tej manii do wiadra, to kiedyś robiłem taką przeróbkę XP Livecd na BartPE, która nazywała się Wiadro :P

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Kwiecień 2008, 16:41:31 »
Gdyby było więcej ludzi na Forum to pewnie niektórzy dali by się złapać na tego screena :) Choć po tytule spodziewałem się jakiegoś prawdziwego ;(

ziebal

Odp: [fake] Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwiecień 2008, 18:04:10 »
Dodałem już przedrostek do tematu  :)

Z drugiej strony nie wiem czy chciałbym używać systemu, w którym na tapecie przedstawiono polskiego chłopa...  :D

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [fake] Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Kwiecień 2008, 18:20:14 »
Z drugiej strony nie wiem czy chciałbym używać systemu, w którym na tapecie przedstawiono polskiego chłopa...  :D

Czyli jakby w Viście była taka tapeta tobyś jej nie używał?  :D

Odp: [fake] Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwiecień 2008, 16:41:23 »
Ta tapeta podkreślała żart. To nie sztuka zrobić screena, któremu każdy uwierzy :P Wiele osób by używało takiej tapety, jeżeli byłaby domyślna :)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: [fake] Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień 2008, 17:25:45 »
taki sobie :P na mnie on nie zrobił wrażenia :P

ziebal

Odp: [fake] Sensacyjny screen nowego buildu Windows 7 !!!
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Kwiecień 2008, 19:27:41 »
Z drugiej strony nie wiem czy chciałbym używać systemu, w którym na tapecie przedstawiono polskiego chłopa...  :D

Czyli jakby w Viście była taka tapeta tobyś jej nie używał?  :D

Nie, nie używałbym  :D

Na szczęście w Viście są dość dobre tapety, ale i tak szukam innych i teraz mam rybki z Mac OS X 10.5  ;D