TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Różny rozmiar playera Youtube w zależności od ekranu

Różny rozmiar playera Youtube w zależności od ekranu
« dnia: 20 Sierpień 2019, 20:59:11 »
Witam serdecznie.

Nie jestem pewien czy to dobre miejsce na ten temat, ale inne kategorie pasowały mi jeszcze mniej.

Mianowicie, zauważyłem, że w zależności, na którym monitorze umieszczę okno przeglądarki to rozmiar odtwarzacza na Youtube się zmienia. Poniżej link do screena.
https://imgur.com/WRzMFGw
Przeglądarka nie ma znaczenia - przetestowane zarówno na Chrome, IE oraz Firefox.

Na screenie widać, że na lewej stronie boczne białe paski są dużo szersze niż z prawej. Na obu stronach ustawiony jest tryb domyślny odtwarzacza.
Oba monitory są dokładnie takie same (marka/model), oba ustawione w rozdzielczości HD, oba podłączone do tej samej karty graficznej. Jedyna różnica jest taka, że lewy monitor jest ustawiony jako ekran główny. Zmiana tego ustawienia (prawy ekran główny, lewy jako dodatkowy) powoduje, że odtwarzacz zachowuje się analogicznie.

Czy jest to normalne "zachowanie" Youtube'a/Windowsa, że na ekranie dodatkowym zmienia się rozmiar odtwarzacza czy może jest to coś w ustawieniach mojego systemu/przeglądarki?

Z góry dziękuję za pomoc ;)