TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

problem ze sterownikiem do karty graficznej ATI Radeon HD 5470

komp: HP Pavilion dv-6-3005
karta graficzna: ATI Radeon HD 5470

Witam serdecznie,

Po reinstalacji Windowsa 7 HP SP1 mam problem ze sterownikiem do karty graficznej - instaluję je ze strony producenta(wersję Legacy, bo wiem że to stara karta i tak chyba trzeba) i tu rodzi się problem - po instalacji sterownika system wykrywa inną kartę graficzna z serii 6300M zamiast HD 5470 a kiedy chcę ręcznie zainstalować odpowiedni sterownik przez Menadżer urządzeń wywala mi komunikat ze sterownik do HD 5470 jest niezgodny z tą wersja windowsa.
Próbowałem już wielu wersji sterowników z różnych stron ale nic nie pomaga, czy macie jakieś porady co powinienem zrobić tudzież jaka wersja sterowników będzie dobra?