TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Obraz i dźwięk bezprzewodowo na TV - Windows 7

Offline seven

Obraz i dźwięk bezprzewodowo na TV - Windows 7
« dnia: 13 Lipiec 2017, 23:07:44 »
Cześć,

Poproszę o pomoc :) Mam 7 64bit na lapku Acer 5755G, więc już nie najnowszy sprzęt. Chciałbym pozbyć się całkowicie kabla HDMI, który leci przez caly pokój od TV do lapka. Chciałbym bezprzewodowo oglądać zawartość lapka na TV. Telewizor jest kilkuletni, więc posiada praktycznie wszystko co jest potrzebne (DLNA, Miracast, WiFi itd.), ale problem może być w kompie, jest powiedzmy, że starszego typu https://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Acer-Aspire-5755G-GF-GT-630M.68117.0.html i3, 4GB, USB 3.0, zamieniony HDD na SSD, ale brak jakichkolwiek nowości typu DLNA, Miracast. Początkowo myślałem o Microsoft Wireless Adapter, ale doczytałem, że to działania konieczna jest karta sieciowa Intela ... Tutaj jest Broadcom.

Czy możecie mi doradzić? Jest jakakolwiek szansa na rezygnację z kabla HDMI na rzecz "niewidzialnego HDMI"?

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: Obraz i dźwięk bezprzewodowo na TV - Windows 7
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Sierpień 2017, 00:15:08 »
zainstaluj windows 10 , po prawym kliknięciu na zawartość w oknie dialogowym pojawi się opcja - Rzutuj do urządzenia, jeżeli Tv spełnia wymagania a napisałeś ze tak to pozbędziesz się kabla.
« Ostatnia zmiana: 16 Sierpień 2017, 00:22:35 wysłana przez kamiton »

Offline seven

Odp: Obraz i dźwięk bezprzewodowo na TV - Windows 7
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Sierpień 2017, 10:18:02 »
Zainstaluj Windows 10, dzięki świetna porada. Jeżeli na Win7 się nie da, to wystarczy to napisać.