TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Długie ładowanie ekranu "Zapraszamy"

Długie ładowanie ekranu "Zapraszamy"
« dnia: 19 Listopad 2015, 15:08:16 »
Witam
Jestem tutaj nowy i nie wiem czy w odpowiednim dziale napiszę, jeśli nie proszę o przeniesienie.
Otóż sprawa wygląda następująco: w zeszłą środę wyłączyłem komputer normalnie, w czwartek wiadomo chciałem go włączyć i bardzo długo ładował się ekran "Zapraszamy" i co najlepsze po przejściu już do pulpitu nie było plików. Po prostu pliki zniknęły po tym uruchomieniu. I teraz jest tak za każdym razem, np.: coś zainstaluję, wyłącze i włącze komputer i tego zainstalowanego programu nie ma. System tak jakby przywracał do pewnego momentu. Nic nie instalowałem przed nieszczęsnym uruchomieniem. Co to może być ? Miał ktoś kiedyś taki przypadek ? Proszę o pomoc. Problem nie pojawia się po uśpieniu, i to samo jest jak się bateria rozładuje. System to Windows 7(oryginalny)
Pozdrawiam Michał