TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z instalacją Windowsa 7 | Prośba o pomoc

Problem z instalacją Windowsa 7 | Prośba o pomoc
« dnia: 21 Lipiec 2015, 14:11:34 »
witam,

mam problem z instalacją systemu windows 7. Posiadałem zainstalowane dwa systemy operacyjne:

1. Windows 7  (64 bit)
2. Windows XP (32 bit)

po kilku latach eksploatacji przeciążenia stwierdziłem że najwyższy czas przeinstalować 7-emkę. Odpaliłem więc instalatora z płytki spod windows 7 sciagnelo jakąs aktualizacje odpalilo kompa i zaczęło się instalować. Instalator zaczął kopiować pliki i wydawało się że pójdzie wszystko sprawnie, tymczasem przyszła burza... zabrakło prądu i instalacja się wysypała. Musiałem przywrócić boot managera i spowrotem odpalam instalatora... wszystko super fajnie do pewnego momentu kiedy wybieram partycje na której chcę go zainstalować. Patrycja wcześniej sformatowana z pod windows XP na system NTFS - wolnego miejsca 155 gb klikam dalej i piszę coś takiego  "Instalator nie mógł użyć istniejącej partycji systemowej, ponieważ nie zawiera ona wymaganej ilości miejsca" Co zrobić?? Może ktoś  jest w stanie pomóc walczę już z tym trzeci dzień i bryndza.