TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Czego oczekujesz od Windows 7

Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Sierpień 2008, 15:21:15 »
Jak udostępnią kopie to napewno się znajdzie się nie jeden uczynny i udostępni innym. Mi wystarczy jak sobie przeczytam relacje z tych imprez i obejże te prezentacje, instalować go nie będę bo się jeszcze nie opłaca, na pewno ktoś z forumowiczów zainstaluje go to sobie poczytam wasze komentarze - a ja poczekam sobie na pierwsze wersje Beta.

Offline shiv

  • *
  • 36
  • hehe :)
Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Sierpień 2008, 17:00:29 »
Czego oczekuję po Windows 7? Na pewno przynajmniej połowicznej kompatybilności z aplikacjami napisanymi pod wcześniejsze wersje systemu Windows. Do tego dwie opcje instalacji: Prosta jak w Viście, oraz z możliwościami większej pre-konfiguracji jak w instalatorach W2K i XP.

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Wrzesień 2008, 17:25:06 »
Czego oczekuję po Windows 7? Na pewno przynajmniej połowicznej kompatybilności z aplikacjami napisanymi pod wcześniejsze wersje systemu Windows. Do tego dwie opcje instalacji: Prosta jak w Viście, oraz z możliwościami większej pre-konfiguracji jak w instalatorach W2K i XP.
Możliwości zależą jedynie od instalatora, a nie od systemu, dlatego inaczej wygląda instalacja np. MS Office i Sims 2. A na kompaktybilność (chociaż połowiczną) wstecz od 2000 bym nie liczył
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Wrzesień 2008, 21:29:29 »
W dobie emulacji programiści na pewno rozwiążą ten problem :)

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Wrzesień 2008, 13:15:21 »
W dobie emulacji programiści na pewno rozwiążą ten problem :)

oby. Przydałaby się też emulacja win 16 w wersjach 64bit, oraz najlepiej emulator xbox 360 :).
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Offline michau

  • *****
  • 3974
Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Wrzesień 2008, 13:24:00 »
A czemu ma to służyć? Wpłynie na poprawę wydajności?

Offline tbgkol

  • *****
  • 2132
  • "Live together, die alone, man."
Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Wrzesień 2008, 13:43:54 »
A czemu ma to służyć? Wpłynie na poprawę wydajności?

Temu slużyć, że najdzie cie np. chęć na zagranie w mario lub gta iv przed jego premierą na PC.
Odszedłem z powodu chamstwa michaua. ;)

Odp: Czego oczekujesz od Windows 7
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Wrzesień 2008, 18:05:25 »
Mnie często nachodzi chęć na DSJ 2.1 pod Vistą x64 Rozwiązaniem jest DOSbox, ale nie jest on zbyt przyjazny.