TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

hp4730s nie widzi napędu DVD

hp4730s nie widzi napędu DVD
« dnia: 15 Marzec 2015, 13:14:04 »
Witam

Chciałem być dziś bohaterem w swoim domu i zakupiłem nowy yoistick do latanki. Niestety po włożeniu płyty nic się nie dzieje , zwyczajowo odpalała się gra. Próba otwarcia zawartości z poziomu panelu lub gry kończy się tym samym , otwiera się kieszeń i komunikat żeby włożyć dysk. Komp nie widzi włożonej płyty. Przyznać muszę że instalowałem jakieś wirtualne dyski i przeczuwam że coś mogłem namieszać.Proszę o sugestie. Troszku zieleniak jestem ;)

Offline kamiton

  • *****
  • 1287
Odp: hp4730s nie widzi napędu DVD
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2015, 19:20:28 »
musisz sprecyzować o co chodzi, bo z tej opowieści to już nie wiem czy chodzi o joystick, czy o płyte do joysticka. czy o grę, czy może o to ze dvd nie chce czytac płyty -  ale jakiej? i czy inne czyta?. PRECYZJA CHŁOPIE i po wpisaniu zdania wpisujemy znak zapytania.