TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Problem z wifi

Problem z wifi
« dnia: 23 Lipiec 2013, 14:18:05 »
Witam,
 
mam duży problem, a mianowicie wczoraj oglądałem coś na necie, odpiąłem zasilanie od lapka, przeniosłem go w inne miejsce i nagle wywaliło mi brak połączenia z internetem. Zrestartowałem kompa etc i nadal nic, pomyślałem więc, że może usunę tę sieć z kompa (robiłem to dwoma sposobami) i na nowo utworzę, ale to nic nie dało. Zrestartowałem router - na chwilę uzyskałem połączenie po czym znowu pojawił się problem, co więcej teraz czasami nie przyjmuje nawet prawidłowego hasła, a jeżeli przyjmie to i tak nie łączy bo pojawia się jakiś problem "ustawienia dla sieci zapisane na tym komputerze nie są zgodne z wymaganiami sieci". Myślałem, że to może uszkodzenie karty sieciowej czy coś na ten styl, ale z innymi połączeniami wifi nie mam najmniejszego problemu. Router współpracuje z innymi urządzeniami, tylko nie z moim. Proszę o pomoc
 
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
Pozdrawiam serdecznie

Odp: Problem z wifi
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Wrzesień 2013, 13:13:48 »
sprawdź czy masz włączony tryb samolotowy jak tak to go wyłącz a jaki windows ?

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Problem z wifi
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Luty 2015, 15:05:17 »
Może emulacja karty też mieć znaczenie lub adres zgubił router
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.