TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Uszkodzenie ukadu folderów po użyciu RK -Windows 7

Uszkodzenie ukadu folderów po użyciu RK -Windows 7
« dnia: 08 Styczeń 2014, 00:18:01 »
Witam,

problem, który przedstawie dot. windows 7 x64 HP mianowicie chodzi o uklad folderow w oknie (widoczne są te które zwyczajowo widać po włączeniu opcji: "pokaż ukryte pliki systemowe" w menu narzędzia, a u mnie widoczne są one w  "trybie normalnym" z wyłączoną tą opcją (screen poniżej) na obu dyskach, próbowałem to naprawić resetując układ folderów- menu narzędzia/ opcje/widok/presetuj układ oraz menu narzędzia/ogólne/przywróc domyślne- niestety nic z tego nie wyszło, problem jest nadal.

Postanowiłem przywrócić system do daty sprzed powstania zmian, ale nie przynioslo to oczekiwanych rezultatów.

Problem powstał po użyciu narzędzia: "Rouge Killer v.8.8.0 x64" i wykonaniu nim opcji napraw skróty.

Zaznaczone na żółto foldery powinny zostać ukryte, a są widoczne.

http://postimg.org/gallery/2lfw779tk/
--

Druga sprawa to pytanie jak skopiwać/przenieść zawartość folderu C:\Users\Nazwa użytk.-Komputer\AppData do C:\Users\Nazwa użytk\AppData - chodzi o pliki danych programów i  pliki Microsoft Windows tak by wszystko było w porządku i działało bez najmniejszych problemów.

Powodem tego jest utworzony folder backup przez Windows i przeniesione tam wszystkie dane z folderu domyślnego czyli do przeniesienia by były foldery :

Local, Local Low i Roaming wraz z całą zawartością do C:\Users\Nazwa użytkownika\AppData .