TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Jaki najlepszy klient sieci p2p?

Jaki najlepszy klient sieci p2p?
« dnia: 16 Maj 2014, 11:03:29 »
Poszukuję solidnego programu do obsługi sieci p2p. Konkretnie chodzi mi o pobieranie plików. Możecie coś polecić? Chciałbym, aby była w nim możliwość ograniczenia prędkości pobierania i wysyłania plików. Oczywiście chodzi mi o coś stabilnego, żebym mógł zostawić na noc bez obawy, że program po godzinie się wyłączy i nic się nie pobierze. Działam na Windows 7. Z góry dziękuję za propozycje!

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Jaki najlepszy klient sieci p2p?
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2014, 11:12:39 »
Jest trochę tego typu software'u. Nie będę oryginalny jak napiszę, że polecam uTorrenta. Lekki i spełni Twoje wymagania. Na Windows 7 oczywiście działa, inaczej nie zdobyłby tak wielkiej liczby użytkowników :) Np. tutaj jest do pobrania: uTorrent

Odp: Jaki najlepszy klient sieci p2p?
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2014, 11:49:51 »
Dzięki za szybką odpowiedź. Wieczorem przetestuję, faktycznie już wcześniej obiła mi się gdzieś ta nazwa, ale jakoś nigdy nie korzystałem z tego programu :)

Offline Mirahz

  • *****
  • 367
    • Windows 7
Odp: Jaki najlepszy klient sieci p2p?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Maj 2014, 12:28:46 »
Myślałem, że uTorrenta to każdy zna :) Widocznie nie mają jeszcze monopolu w PL :D

Offline tomeh

  • ***
  • 191
    • ToTemat
Odp: Jaki najlepszy klient sieci p2p?
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Luty 2015, 15:03:35 »
Chyba ygoow jest najlepszy z tego co słyszałem
Serwis totemat.pl. Artykuły na różne tematy.