TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

Potrzebna pomoc z programem RT7 LITE

Potrzebna pomoc z programem RT7 LITE
« dnia: 09 Marzec 2014, 02:28:23 »
CześćPanie i panowie jak w temacie potrzebuje pomocy z w/w programem.Planuje zrobić sobie własną spersonalizowana instalke systemu Windows 7 . tzn Taka do której wrzucę programy które chcę mieć zaraz po zainstalowaniu systemu tj. Do drukarki do muzyki do filmów. Jednym słowem aplikacje , sterowników raczej nie.  Może zmiana wyglądu. Może cicha instalacja, od razu konfiguracja sieci. Jednym słowem zapuszczam instalke i za godzinę mam system taki jak potrzebuje a nie golasa.
Wiem ze rt7lite to może zrobić  jednak mi nie wychodzi. Integruje dodatki ale po instalacji ich nie ma.Nie wiem co robię nie tak.przydalby się jakiś poradnik krok po kroku co i jak i co do czego służy. Wiem w sieci są ale ja jakoś nie mogę trafić na taki dla mnie. A i ważne aktualizacje systemu skądś ściągnąć i zintegrować.

Czy może ktoś z was mi pomóc.  Poprowadzić krok po kroku?

A druga sprawa to partycja recovery.Potrzebna mi taką juz ja utworzyłem , chce na nią wrzucić alba te moja instalke albo obraz systemu.Lepsza instalke bo zajmuje mniej miejsca. Tylko jak to zrobic.Znajdzie się dobrą dusza co pomoże. ?
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2014, 02:33:03 wysłana przez tidia »