TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Windows 7 Forum

MS PowerPoint 2003 - problem przy wydruku

MS PowerPoint 2003 - problem przy wydruku
« dnia: 06 Luty 2012, 18:47:21 »
Witam,
chcę wydrukować swoją prezentację w formie "materiałów informacyjnych" (chyba tak się to nazywa - korzystam z angielskiej wersji office'a dlatego pewien nie jestem). Chodzi o to, by na jednej stronie A4 pojawiały się 4 slajdy z prezentacji. To już potrafię.
Natrafiłem na inny błąd - w momencie, gdy wybieram podgląd wydruku na dowolną stronę, automatycznie dodawane są w prawym górnym rogu data a w lewym dolnym zbitka liter (prawdopodobnie ktoś roboczo nazywał tak plik). Jak się tego pozbyć i drukować to bez tego, lub chociaż móc edytować te dopisane informacje?

Poniżej zamieszczam zdjęcie z podglądu wydruku. Fragmenty, których chcę się pozbyć zaznaczone na czerwono:
http://desmond.imageshack.us/Himg802/scaled.php?server=802&filename=25998426.jpg&res=medium

Dzięki za jakąkolwiek pomoc!

Offline tomeh

  • ***
  • 191
Odp: MS PowerPoint 2003 - problem przy wydruku
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Marzec 2013, 19:49:26 »
Hej, trochę inaczej podejdę do pytania. Zobacz program z Open Office co jest odpowiednikom tego z Microsoftu ,tam jest łatwiej i teoretycznie bardziej kompaktowo.
Serwis ToTemat z różnymi artykułami.